The Boys: Mexico, Amazon Prime Video szykuje kolejny spin-off serialu

lubiegrac newsy filmowe The Boys: Mexico, Amazon Prime Video szykuje kolejny spin-off serialu
The Boys: Mexico, Amazon Prime Video szykuje kolejny spin-off serialuAgata Dudek | 1 grudnia 2023, 23:00

Amazon nie poprzestaje na serialu The Boys, jego głównym nurcie, ogłaszając chęć rozszerzenia bardzo dobrze przyjętej i bardzo popularnej serii akcji w klimacie science-fiction, o kolejny serial, kolejny spi-off. Wiemy gdzie rozgrywać się ma The Boys: Mexico i kto napisze scenariusz do serialu. 

The Boys: Mexico to jak już wiecie kolejny spin-off serialu The Boys, którego recenzję trzech sezonów znajdziecie na łamach naszego serwisu, a którego sezon czwarty będzie miał swoją premierę w przyszłym roku. Amazon Prime Video nie poprzestaje na kontynuacji serialu, a powiększa go o kolejny spin-off. Wcześniej mieliśmy do czynienia z animowaną antologią Chłopaki przedstawiają: Czyste zło oraz serialem Gen V.

O czym jest The Boys: Mexico?

Na temat fabuły trzeciego już spin-offu The Boys, o tytule The Boys: Mexico na razie niestety nie wiemy nic, a jedynie to, że akcja została przeniesiona do w Meksyku. Serial jest obecnie na bardzo wczesnym etapie tworzenia. 

Zapoznaj się również z: Strategia Songs of Silence doczekał się nowego zwiastuna i ważnych informacji podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023

Obsada The Boys: Mexico

Trudno także, na tym etapie, mówi o obsadzie aktorskiej The Boys: Mexico, skoro nie wiemy o czym będzie opowiadać jego fabuła. Scenarzystą serialu ma być Gareth Dunnet Alcocer. Poszukiwania drugiego scenarzysty nadal trwają. 

Wśród twórców nowego spin-offu od Amazona są Diego Luna i Gael García Bernal, zaś producentami Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weave.

Przeczytaj także: Przeklęta woda, Blumhouse prezentuje kolejny zwiastun horroru o nawiedzonym basenie

Kiedy zadebiutuje The Boys: Mexico?

The Boys: Mexico nie ma jeszcze daty premiery, który z pewnością będzie dość odległa. Zadebiutuje oczywiście na Prime Video. 

Zwiastun The Boys: Mexico

Nie istnieje także zwiastun zapowiadanego spin-offu. W zamian zachęcamy do przypomnienia sobie wideo zapowiedzi serialu The Boys, dostępnego na Amazon Prime Video w trzech sezonach oraz serialu jego spin-offa, o tytule Pokolenie V czyli Gen V.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners