The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick), serial zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowym

lubiegrac newsy filmowe The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick), serial zaprezentowany
The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick), serial zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowymAgata Dudek | 30 marca 2024, 23:00

Skasowany przez Disney+, choć w całości stworzony serial bazujący na serii książek fantasy dla dzieci autorstwa Tony’ego DiTerlizziego i Holly Black, o tytule The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) jak na razie nie doczeka się polskiej premiery. Miniserialowa opowieść, przejęta przez amerykańskie Roku, właśnie szykuje się do kwietniowej premiery tejże opowieści. Debiut potwierdza premierowym, oficjalnym zwiastunem. 

The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) to serialowy odpowiednik serii książek dla dzieci i młodzieży, ale i filmowej opowieści, która miała swój początek w 2008 roku. Na ekrany, na streaming miała ją przenieść platforma Disney+, ale wraz z innym projektem serial został skasowany, choć był prawie ukończony. Znalazł swoje miejsce i już w kwietniu zadebiutuje na amerykańskim rynku. 

O czym jest The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick)?

Fabuła The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) skupia się na rodzinie Grace'ów, która przeprowadza się do wielkiej, rodzinnej posiadłości. Niedługo później odkrywa jej wielką tajemnicę, którą od dawna skrywał ich prapradziadek. Okazuje się, że ich przodek odkrył wejście do równoległego świata. Teraz oni stają się powiernikami tajemnicy. 

Zapoznaj się również z: Harold Halibut, filmowa przygodówka, jedna z ciekawszych produkcji tego roku z dokładną datą premiery

Obsada The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick)

W obsadzie The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) znaleźli się: Christian Slater (Chupa, Willow, Dirty John: The Betty Broderick Story) jako Mulgarath, Lyon Daniels (Będziemy bohaterami) jako Jared Grace, Noah Cottrell (Punky Brewster) jako Simon Grace, Joy Bryant (For Life) jako Helen Grace, Mychala Lee (Truth Be Told, Koniec drogi) jako Mallory Grace i Jack Dylan Grazer (To, To: Rozdział 2, Shazam!) jako Thimbletack.

Reżyserami serialu są: Kat Coiro oraz Amanda Row, zaś scenarzystami odcinków: Holly Black, Aron Eli Coleite, Tony DiTerlizzi, Jenn Kao, Hannah Ahn, Charlie Paulin, Jasmyne Peck oraz Dennis Saldua. 

Przeczytaj także:

Sezony, odcinki The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick)

Serial  The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) składa się z jednego sezonu. Cały zawierać ma 8 odcinków, dostępnych w całości na platformie Roku. 

Przeczytaj także: Zabawa w pochowanego, czarna komedia z nutą grozy będzie mieć kontynuację?

Kiedy zadebiutuje The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick)?

The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick) zadebiutuje 19 kwietnia na amerykańskim The Roku Channel. Produkcja nie ma niestety daty premiery w Polsce. Nie wiemy kto będzie miał prawa do dystrybucji serialu w naszym kraju. 

Zwiastun The Spiderwick Chronicles (Kroniki Spiderwick)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: zwiastun The Roku Channel

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners