The Tiger's Apprentice, animowany film od Paramount Pictures, pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe The Tiger's Apprentice, animowany film od Paramount Pictures
The Tiger's Apprentice, animowany film od Paramount Pictures, pokazany na pierwszym filmowym zwiastunieAgata Dudek | 11 grudnia 2023, 22:50

W sieci pojawił się pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji animowanej tworzonej przez Paramount Pictures, który to studio zapowiadało już w zeszłym roku, w wideo zapowiedzi. Dziś już wiemy, że produkcja o tytule The Tiger's Apprentice zadebiutuje z początkiem nowego roku, na razie w Stanach Zjednoczonych. 

The Tiger's Apprentice to animowana produkcja fantasy, przygodowa i pełna akcji, która bazuje na mitologii chińskiej, która jest tworzona przez autorów żucia Pi i filmu Thor: Ragnarok. Produkcja bazuje na powieści Lawrence'a Yepa z 2003 roku. 

Zapoznaj się również z: While the Iron's Hot, przygodowa gra symulacyjna o kowalstwie i przywrócenia ładu dostępna w sprzedaży

O czym jest The Tiger's Apprentice?

Fabuła The Tiger's Apprentice skupia się na pewnym chłopcu. Bohaterem filmu jest Tom Lee, chińsko-amerykańskie dziecko, który po śmierci swojej babci zostaje uczeń nietypowej istoty. Uczy się bowiem u gadającego tygrysa, niejakiego pana Hu. jego zadaniem jest nauczenie się starożytnej magii. Musi bowiem dzięki niej stać się nowym strażnikiem feniksa. 

Obsada The Tiger's Apprentice

W obsadzie  głosowej The Tiger's Apprentice znaleźli się: Michelle Yeoh (Duchy w Wenecji, Wiedźmin: Rodowód krwi) jako Mrs. Lee, Leah Lewis jako Räv, Henry Golding jako Mr. Hu, Sandra Oh jako Mistral. A także: Diana Lee Inosanto, Sherry Cola, Bowen Yang, Patrick Gallagher, Brandon Soo Hoo, Deborah S. Craig, Kheng Hua Tan, Giullian Yao Gioiello, Rachel Rath, Ryan Christopher Lee.

Reżyserami filmu są: Raman Hui, Yong Duk Jhun oraz Paul Watling. Autorami scenariusza David Magee oraz Christopher L. Yost na podstawie powieści Laurence'a Yepa.

Przeczytaj też: Top 10 filmów 2023 roku dostępnych na platformach streamingowych. Filmowe podsumowanie

Kiedy zadebiutuje The Tiger's Apprentice?

The Tiger's Apprentice zadebiutuje na Paramount+ 2 lutego 2024 roku. Nie wiemy kiedy film trafi w Polsce do oferty streamingowej. 

Zwiastun The Tiger's Apprentice

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners