Ticket to Europe, interaktywna wizualna powieść testowa o uchodźcach z wersją demonstracyjną na Steam

lubiegrac news Ticket to Europe, interaktywna wizualna powieść testowa
Ticket to Europe, interaktywna wizualna powieść testowa o uchodźcach z wersją demonstracyjną na SteamAgata Dudek | 23 listopada 2022, 23:00

Ticket to Europe, interaktywna wizualna powieść testowa o uchodźcach, gra stworzona przez warszawskie studio Act Zero, z wersją demonstracyjną na Steam.

Na Steam możemy sprawdzić wersję demonstracyjną przygodowej gry visual novel, tekstowej przygodówki będącej fikcją interaktywną, stworzonej przez studio Act Zero, o tytule Ticket to Europe. Gra porusza temat uchodźców i stawia na wybory gracza. 

Zapoznaj się także z: illucid, interaktywny przygodowy film, kolejna gra od twórców The 13th Doll: a fan Game od The 7th Guest!

Rodzime warszawskie studio Act Zero pracuje nad interaktywnym przygodowym visual novel, grą stawiającą na wybory graczy, tytułem będącym zaangażowanym społecznie tekstowym przygodowym RPG. Gra nosi tytuł Ticket to Europe i można ją sprawdzić w wersji demonstracyjnej, która dostępna jest na Steam. Gra osadzona jest zarówno we współczesnej Europie oraz u wybrzeży Afryki. Jest to tytuł tekstowy, z ręcznie malowanymi grafikami, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Twórcy pracując nad grą przeprowadzili mnóstwo wywiadów z uchodźcami w obozie Moria. 

Ticket to Europe to gra, w której przenosimy się na początek 2022 roku, by wcielając się w sfrustrowanego trzydziestokilkuletniego pisarza z Warszawy, zmienić swoje życie. Pisarz ma nadzieję na zadziwiania świata literackiego książką o uchodźcach, ale zanim to zrobi, musi poznać ich życie. Musi zatem udać się do Afryki, by zebrać nieco notatek do swojej książki, nieco materiałów. 

Przeczytaj również: Last Time I Saw You, nagrodzona gra przygodowa o straszliwej klątwie i pierwszej miłości

Gra oferuje ponad 10 godzin rozgrywki, mnóstwo treści do odkrycia, bo ponad 30 godzin, wiele ścieżek fabularnych, które oferują przynajmniej trzy sposoby przejścia gry, mnóstwo przedmiotów, wiele osiągnięć, równie mnóstwo postaci. Całość dostępna w prawie 100 ręcznie rysowanych lokacjach i oryginalną ścieżką dwiękową. 

Gra zmierza na komputery osobiste, PC, Mac oraz Linux, a także na Android i iOS, w pierwszym kwartale 2023 roku. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners