Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium Finding You, Freestyle i Serce w chmurach

lubiegrac newsy filmowe Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium Finding You, Freestyle i Serce w chmurach
Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium Finding You, Freestyle i Serce w chmurachAgata Dudek | 24 września 2023, 08:00

W kolejnym tygodniu na Netflix nastąpiły spore zmiany. Wśród filmowych topowych produkcji na czele Finding You, Freestyle i Serce w chmurach, czyli coś bardzo romantycznego, ale i coś po polsku. Przyglądamy się zatem temu co na największej platformie streamimgowej przyciągnęło uwagę Polaków i po co sięgają obecnie. 

Top 10 Netflix: Film od 23 września do 1 października 2023 roku

Tradycyjnie, w niedzielę powracamy do naszego co tygodniowego newsa, w którym zaglądamy na platformę Netflix, wciąż będącą gigantem steramingu. Sprawdzamu co zainteresowało widzów najbardziej, po co chętnie sięgają i co znalazło się w klasycznym zestawieniu TOP 10, tym razem w świecie seriali.  

Zapoznaj się także z: Troll 2, Netflix oficjalnie potwierdza kontynuację norweskiego, fantasy hitu platformy

Poprzednio naszą uwagę przykuły seriale, w tym tygodniu przyglądamy się zatem produkcjom filmowym. Na liście, w czołówce zmiany, i to znaczne, związane z premierami filmów, nie tylko fabularnych, ale i dokumentalnych. Wśród tytułów, która najchętniej oglądamy znalazło się także sporo produkcje polskie, sporo romansów, ale i także coś z tematyki grozy . Przypominamy, że kolejność na liście filmów może ulec zmianie. 

1. FINDING YOU

Czarująca komedia romantyczna, której bohaterka jest skrzypaczka, która po niepowodzeniu podczas przesłuchania udaje się do Irlandii, by poszukać inspiracji. Tam poznaje mężczyznę, będącego słynną gwiazda filmową. 

2. FREESTYLE

Polski dramat kryminalny w świecie hip-hopu, który opowiada o wschodzącej gwieździe rapu, który ma za sobą przeszłość kryminalną. Mężczyzna potrzebuje pieniędzy na otwarcie własnego studia nagrań. Żeby je mieć wkracza w narkotykowy biznes. 

3. SERCE W CHMURACH

Chwytający ze serce film romantyczna, adaptacja filmowa, która przybliża losy dwójki nieznajomych, którzy zaprzyjaźniają się w samolocie, podczas lotu do Londynu. los ich jednak rozdziela. Gdy ponownie się spotykają, nic nie wskazuje na to, by miłość mogła wrócić. A jednak.....

Zapoznaj się również z: Egzorcysta. Wyznawca, Universal pokazuje nowy zwiastun, zaglądając za kulisy horroru o opętaniu

4. BOGDAN SMOLEŃ W CIENIU SŁAWY

Polski film dokumentalny i biograficzny, który przybliża widzom postać legendarnego artysty i kabareciarza, uznawanego za najweselszego baraku w obozie komunistycznym. Dokument przedstawia słodko-gorzką historię jego sukcesu. 

5. WYŚCIG Z CZASEM

Przygodowy film science-fiction, pełen akcji, trzymająca w napięciu opowieść o młodym mężczyźnie niesłusznie oskarżonym o morderstwo, który trafia do przyszłości, gdzie nie istnieje starość, ale tylko bogacze żyją dłużej niż 25 lat. 

6. NA ZIEMI

Brytyjski film niezależny, z gatunku horroru, który opowiada historię pewnego leśnego gleboznawcy, który rusza śladem swojej koleżanki, która zaginęła. Zbaczając ze ścieżki doświadcza zgubnego oblicza natury. 

Zapraszamy Was także do: Top 10 seriali Netflix, w których na czele Ukochane dziecko, Sprawa Iwony Wieczorek oraz Virgin River

7. CAŁE SZCZĘŚCIE

Zwariowana romantyczna historia, komedia romantyczna, w której pewna obdarzona wielkim fartem specjalista od PR całuje na bali pewnego niezjamego. I tak jet fart ją zostawia, i przechodzi właśnie na niego. Kobieta zaś prześladuje pech. 

8. EHRENGARD SZTUKA UWODZENIA

Duński film kostiumowy, kto0rego bohaterem jest ekspert w sprawach miłości, który pewnego dnia wdaje się w niepotrzebny romans, wywołując skandal, zaraz po tym jak musi wprowadzić w tajniki uwodzenia nieśmiałego księcia. 

9. TEŚCIOWIE 

Teściowie, słodko-gorzka opowieść o dwóch zupełnie różnych rodzinach, które muszą poradzić sobie z zamieszaniem spowodowanym tym, że ich dzieci, czyli para młoda postanawia nie brać ślubu, choć wesele trwa. 

Przeczytaj też: Wyprzedaż gier wydawcy Fellow Traveller właśnie trwa na Steam. Ceny gier mocno w dół.

10. REAKCJA ŁAŃCUCHOWA 

Polski dramat, który przedstawia losy pary młodych ludzi, planujących ślub. Oni zamierzają się pobrać, a ich kolega właśnie kończy filmową szkołę. Wybory jakich dokonują prowadzi do wielu dramatycznych zdarzeń. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners