Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium znalazły się Znachor, Nikt oraz Fair Play

lubiegrac newsy filmowe Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium znalazły się Znachor, Nikt oraz Fair Play
Top 10 filmów Netflix, wśród których na podium znalazły się Znachor, Nikt oraz Fair PlayAgata Dudek | 8 października 2023, 08:00

W kolejnym tygodniu na Netflix w topowych produkcjach, tym razem filmowych na czele produkcja polska, Znachor, a także akcyjniak Nikt i  Fair Play. Przyglądamy się temu co na największej platformie streamimgowej przyciągnęło uwagę Polaków. Jakie zmiany w oglądalności nastąpiły? Co stało się popularne i czemu warto się przyjrzeć? 

Top 10 Netflix: Film od 8 do 15 października 2023 roku

W niedzielny poranek, starym zwyczajem powracamy do naszego co tygodniowego zestawienia, w którym zaglądamy na platformę Netflix. Tam sprawdzamy i dzielimy się z Wami tym co stało się popularne na platformie. Sprawdzamy co zainteresowało widzów najbardziej. Co tym razem znalazło się w klasycznym zestawieniu TOP 10, tym razem w świecie filmów.  

Zapoznaj się także z: Netflix wprowadzi kolejną podwyżkę cen. Czeka tylko na odpowiedni moment. Jaki?

Poprzednio naszą uwagę przykuły seriale, w tym tygodniu przyglądamy się zatem produkcjom filmowym. Na liście, na podium, na pierwszym miejscu polska produkcja bazująca na niezwykle popularnej powieści, klasyczna produkcja akcji oraz thriller. Przypominamy, że kolejność na liście filmów może ulec zmianie. 

1. ZNACHOR

Polski dramat i adaptacja powieści Dołęgo Mostowicza, po takim samym tytułem. Bohaterem filmu jest renomowany niegdyś chirurg, który na skutek wypadku traci rodzinę i pamięć. Po latach, w nowym miejscu spotyka swoją córkę, która staje się dla niego szansę na powrót na łono rodziny. 

2. NIKT

Nikt to klasyczny film akcji, w klimacie thrillera, którego bohaterem jest niedoceniony przez rodzinę dojrzały mężczyzna. pewnej nocy nie broni swojej rodziny przed złodziejami, i staje się pośmiewiskiem dla syna. Złość narasta w naszym bohaterze i wybucha gdy w metrze jest świadkiem napastowania pewnej kobiety. 

3. FAIR PLAY

Dramat w konwencji thrillera, który przedstawia historię pewnego romansu w strukturach hedgingowych. Pewien nieoczekiwany awans zagraża zakochanej w sobie parze i niesie ze sobą przykre konsekwencje. 

Zapoznaj się również z: Hellraiser, nowa wersja kultowej już produkcji grozy, nieoczekiwanie zadebiutowała na SkyShowtime

4. GAD

Gad, thriller kryminalny, którego bohaterem jest pewien detektyw, który od pewnego czasu usiłuje rozwikłać zagadkę brutalnego mordu, dokonanego na pewnym agencie nieruchomości.

5. NIGDZIE

Hiszpański dramat, także w konwencji thrillera, którego bohaterką jest kobieta w ciąży, który dryfuje na kontenerze, próbując przetrwać, po ucieczce z kraju rządzonego przez dyktatora. 

6. MIŁOŚĆ W PRZESTWORZACH 

Australijska komedia romantyczna, opowieść o pilotce hydroplanu. Gdy w jej firmie pojawia się Willam, przedstawiciel londyńskiej firmy, który, choć ona tego nie wie, może oznaczać koniec jej działalności. 

Zapraszamy Was także do: Top 10 seriali Netflix, wśród których na czele Sex Education, Ukochane dziecko, Infamia

7. CZTERY DOBRE DNI

Mroczny, wzruszający i niezależny dramat oparty na faktach, który przybliża historię matki, która pomaga córce, z którą przed lata straciła kontakt, a która boryka się z przetrwaniem czterech pierwszych dni na narkotykowym odwyku. 

8. SZYBCY I WŚCIEKLI 9

Kolejna część kryminalnego filmu akcji, w którym Dominic Toretto i jego towarzysze muszą się spieszyć, by nie dopuścić do zagrażającego światowi spisku, którego pomysłodawcą jest znany przestępca, brat Doma. 

9. THE DEEP HOUSE 

The Deep House to horror produkcji francuskiej, o parze mieszkającej w Nowym Jorku, podróżującej po świecie o zwiedzającej porzucone domu. Pewnego dnia we Francji znajdują dom zanurzony pod wodą, świetnie zachowany. Okazuje się, że kryje przerażającą przeszłość. 

Przeczytaj też: Pixel Cafe, polskie studio Baltoro Games ogłasza i pokazuje na zwiastunie retro przygodówkę o pewnej baristce

10. SZTOS 2

Polska komedia, kontynuacja filmu Sztos, którego akcja rozgrywa się w samym środku stanu wojennego, a jego bohaterami są dwaj oszuści, których zadaniem jest przetransportowanie działacza przez pół Polski, i oczywiście kradzież. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners