Top 10 filmów grudnia 2023 roku dostępnych na platformach streamingowych. Filmowe podsumowanie miesiąca

lubiegrac newsy filmowe Top 10 filmów grudnia 2023 roku dostępnych na platformach
Top 10 filmów grudnia 2023 roku dostępnych na platformach streamingowych. Filmowe podsumowanie miesiącaAgata Dudek | 11 stycznia 2024, 22:45

Zapraszamy do kolejnego podsumowania miesiąca, filmowego, do podsumowania grudnia 2023 roku. Sprawdzamy, które produkcje na platformach SVOD cieszyły się największym zainteresowaniem. Co najchętniej oglądaliśmy? Co znalazło się w TOP 1O filmów grudnia minionego roku na streamingu VOD?

Po podsumowaniu miesiąca listopada, minionego roku, przyszedł czas na sprawdzenie co cieszyło się największą popularnością na streamingu, w ostatnim miesiącu minionego roku. Podsumowaliśmy filmowy rok 2023 na streamingu. Teraz podsumujemy ostatni miesiąc. Na liście nowości, ale i produkcje, które utrzymały się w topowych produkcjach. 

Zapoznaj się również z: Sail Forth za darmo na Epic Games Store. Co za tydzień?

W nowym podsumowaniu, po TOP 10 serialu grudnia 2023, przyszedł czas na filmy, ale w grudniu. Na podium znalazły się produkcje, kinowe, nowości od serwisów streamingowych oraz te filmy, która mogliśmy oglądać już od jakiegoś czasu. Sprawdzamy po co najchętniej sięgają Polacy? Co się oglądało w zeszłym miesiącu filmowo? Oto lista filmowej topki SVOD! 

1. BARBIE

Komediowa, bardzo kasowa produkcja amerykańska, przenosząca nas w satyryczny sposób do świata Barbie, znanej i uwielbianej przez dziewczynki lalki Barbie i jej ukochanego Kena. Barbie przechodzi kryzys emocjonalny. Film dostępny w opcji zakupu na Apple TV+ oraz Amazon Prime Video w opcji wypożyczenia. 

2. ZOSTAW ŚWIAT ZA SOBĄ

Amerykański dramat thriller, postapokaliptyczna opowieść, która skupia się na rodzinie, która pewnego dnia postanawia zbliżyć się do siebie, i udać na wspólny weekend w luksusowym domu. Ich cudowne wakacje psuje pojawienie się ojca z córką, właścicieli owej posiadłości i zbliżająca się..... apokalipsa.

3. TWÓRCA

Twórca, postapokaliptyczny film akcji, w klimacie sci-fi, rozgrywający się w świecie, w którym trwa wojna między ludźmi, a sztuczną inteligencją. Pewien komandos, imieniem Joshua otrzymuje zlecenie złapania i zabicia osoby odpowiedzialnej za stworzenie sztucznej inteligencji AI. Okazuje się, że AI, które ma zniszczyć,  to dziecko. Film do zakupu na Apple TV+.

4. INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, przygodowy film akcji, kolejna opowieść z serii, w której to filmie Indiana Jones zechce przejść na emeryturę, ale niespodziewanie pojawia się u niego córka chrzestna. Razem zmierzą się z Jurgenem Vollerem, byłym nazistą i cenionym naukowcem z amerykańskiego programu kosmicznego, walcząc o urządzenie przewidujące pęknięcia w czasie. Film do obejrzenia na Disney+. 

5. CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA

Czas krwawego księżyca, trzymający w napięciu kryminał, oparty na prawdziwych wydarzeniach, bazujący na książce "Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI" autorstwa amerykańskiego dziennikarza Davida Granna. Historia skupia się na serii tajemniczych śmierci bogatych członków plemienia Osagów, którzy zamieszkiwali tereny położone w Oklahomie. Film od 12 stycznia dostępny w ramach abonamentu na Apple TV+. 

Przeczytaj także: SkyShowtime ogłasza nowe tytuły jakich możemy spodziewać się na platformie w 2024 roku

6. REBEL MOON - CZĘŚĆ 1: DZIECKO OGNIA

Rebel Moon część 1: dziecko ognia, film science-fiction, podzielony na dwie części, łączący akcję i przygodę, w którym śledzimy losy spokojnej rolniczej osady, jakiej zagrać zaczyna okrutna armia Macierzy. Film do obejrzenia na Netflix. 

7. SALTBURN

Dramat, kryminał i thriller, amerykańsko-brytyjski, który opowiada o studencie Uniwersytetu Oksfordzkiego. Pewnego dnia zostaje zaproszony do arystokratyczny świata kolegi. Trafi do rozległej posiadłości jego ekscentrycznej rodziny na wakacje, których nigdy nie zapomni. Film do obejrzenia na Prime Video.

8. 65

65, dystopijny thriller science-fiction. Opowieść pilocie, i ojcu ciężko chorej córki Millsie, który podczas najnowszej misji rozbija się na nieznanej mu planecie, szybko orientując się, że znalazł się na Ziemi, sprzed 65 milinów lat, w królestwie dinozaurów. Film można obejrzeć na platformie HBO Max.

9. DUCHY W WENECJI 

Duchy w Wenecji, kryminał w konwencji gry, kolejna opowieść, którego bohaterem jest detektyw Herkules Poirot, który chce osiąść na emeryturze, w mieście Wenecja. Tam spotyka swoją dawną przyjaciółkę, która namawia go, by raz z nią wziął udział w  seansie spirytystycznym, który ma być fikcją. Gdy w posiadłości dochodzi do zabójstwa medium, detektyw musi zajął się rozwikłaniem zagadki, w której zamieszani mogą być nie tylko żywi, ale i umarli. Film do obejrzenia na Disney+. 

10. SZYBCY I WŚCIEKLI 10

Najnowsza część kinowego hitu, filmu akcji, która po raz kolejny śledzi losy Doma Toretto i jego rodziny. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z niezwykle trudnym przeciwnikiem, z którym do tej pory nie mieli styczności. Film do wypożyczenia na Prime Video i Apple TV+. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners