TOP 10 filmów Netflix, w tym tygodniu na podium Przybłędy, Mamy tu ducha, Miłość do kwadratu jeszcze raz

lubiegrac newsy filmowe TOP 10 filmów Netflix, w tym tygodniu na podium Przybłędy
TOP 10 filmów Netflix, w tym tygodniu na podium Przybłędy, Mamy tu ducha, Miłość do kwadratu jeszcze razAgata Dudek | 26 lutego 2023, 08:10

TOP 10 filmów Netflix, w tym tygodniu na podium Przybłędy, Mamy tu ducha, Miłość do kwadratu jeszcze raz. Co jeszcze chętnie oglądają Polacy na Netfliksie? 

Top 10 Netflix: Filmy od 26 lutego do 5 marca 2023 roku

Jak w każdą niedzielę, tak i dzisiaj zapraszamy do przyjrzenia się platformie Netflix, i produkcjom, które teraz cieszą się tam dużą popularnością. Tym razem po dwóch tygodniach zerkania na seriale, przyglądamy się filmom, bo tym razem na Netflix w tym względzie zaszła spora zmiana. 

Zapoznaj się także z: Red Rose, recenzja serialu od BBC dostępnego na Netflix. Opowieść na pograniczu horroru, kryminału i thrillera

Na Netflix w czołówce nowości od platformy, dwa zupełne "świeżaki", jednak nowość na platformie, która w ogóle nowością nie jest i kilka filmów, które w końcu znalazły się na platformie, ale mają na swoim karku już kilka latek. Co zatem chętnie oglądają Polacy? Na co zwrócili uwagę? Tradycyjnie przypominamy, że kolejność filmów na liście może ulec zmianie. 

1. PRZYBŁĘDY

Brytyjski dramat w klimacie thrillera, historia kobiety, która wiedzie idealne, poukładane życie w bogatej dzielnicy, jest pewna siebie i zadowolona ze swego życia, ale jedynie do czasu. Jest piękna codzienność zmienia się, gdy w okolicy pojawia się dwójką nieznajomych. 

2. MAMY TU DUCHA 

Familijny film młodzieżowy, Mamy tu ducha to komediowy horror, który przedstawia losy pewnej rodziny, która przeprowadza się do nowego domu. Szybko okazuje się, że dom ów jest zamieszkały przez ducha, niejakiego Ernesta, którym zaczyna interesować się CIA. 

3. MIŁOŚĆ DO KWADRATU JESZCZE RAZ

Kolejna odsłona komedii romantycznej Miłość do kwadratu. Polski film, w którym śledzimy dalsze losy związku dziennikarza i nauczycielki. Ich relacja zaczyna się psuć i zostaje wystawiona na próbę, gdy kobieta dostaję nową i ciekawą pracę. 

Zapoznaj się również z: Złoto, bezwzględny nazista i gotów na wszystko poszukiwacz złota, czyli zwiastun Sisu, wojennego filmu akcji

4. U CIEBIE CZY U MNIE?

Kolejna komedia romantyczna, która przedstawia historię dwójki przyjaciół, Debbie i Petera, którzy choć się przyjaźnią, różnią się od siebie dość znacznie. Pewnego dnia postanawiają na tydzień zamienić się domami, i swoim życiem. 

5. ZAPACH KOBIETY 

Klasyczny dramat z roku 1992, w którym uczeń liceum, w ramach świątecznego weekendu i przy okazji zarobki, godzi się zaopiekować emerytowanym pułkownikiem, który nie widzi. Dzięki niemu poznaje życie i kobiety. 

6. ZAGUBIONY TELEFON 

Południowokoreański thriller, o młodej kobiecie, które pewnego dnia gubi swój telefon. Trafia on w ręce pewnego mężczyzny, który wgrywa do telefonu program szpiegowski, tym samym poznając życie kobiety, i zbliżając się do niej. 

Zapraszamy Was także do: TOP 10 seriali Netflix, w tym tygodniu liderami Prawo Lidii Poel, Red Rose oraz nowy sezon Ty

7. MIŁOŚĆ DO KWADRATU

Komedia romantyczna, o której wspominaliśmy powyżej. Polski film, w którym poznajemy popularnego dziennikarza, i wielkiego kobieciarza, który pewnego dni zakochuje się w kobiecie, która prowadzi podwójne życie,  pracuje zarówno jako modelka, jak i nauczycielka. 

8. MISSION IMPOSSIMBLE: FALLOUT

Jedna z części niezwykle popularnych serii szpiegowskich filmów akcji, i zarówno przygodowych, której bohaterem jest Ethan Hunt. W tym filmie mężczyzna po nieudanej misji, wraz ze swoim zespołem podejmuje się współpracy z CIA, ratując świat przed nuklearną katastrofą. 

9. JURASSIC WORLD

Produkcja science-fiction, z elementami filmu przygodowego akcji, w której właściciele parku rozgrywki, by przyciągnąć turystów prezentują im nowego, i żywego dinozaura. Te jednak wydostaje się na wolność, siejąc zniszczenie i śmierć. 

Przeczytaj też: Złoto, bezwzględny nazista i gotów na wszystko poszukiwacz złota, czyli zwiastun Sisu, wojennego filmu akcji

10. S.W.A.T.: MIASTO W OGNIU 

Kryminalny film akcji przygodowy z roku 2011, który przybliża działania ekipy SWAT z Detroit, która po nieudanej akcji staje naprzeciwko poważnego zagrożenia i staje się celem zbuntowanego agenta rządowego. Jego celem jest zemsta. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners