Oficjalnie startuje Ubisoft Forward 2024! Jakie gry dziś zostaną zaprezentowane?

lubiegrac news Oficjalnie startuje Ubisoft Forward 2024! Jakie gry dziś zostaną zaprezentowane?
Oficjalnie startuje Ubisoft Forward 2024! Jakie gry dziś zostaną zaprezentowane?Tamer Adas | 10 czerwca 2024, 20:40

Oficjalnie rozpoczyna się transmisja z Ubisoft Forward 2024, ważne dla całej francuskiej korporacji wydarzenia, które zarysuje jej najbliższą przyszłość oraz najważniejsze dla niej gry. Co będzie się działo za kilka chwil?

Startuje Ubisoft Forward 2024

Zgodnie z obietnicą gracze mogą od poniedziałku 10 czerwca 2024 zapoznać się z nowym Ubisoft Forwardem, kolejnym wydarzeniem francuskiej korporacji. Ta spróbuje tym razem czystą rozgrywką przekonać do siebie graczy oraz zachęcić ich do zakupu poszczególnych produkcji.

Przeczytaj również: Co będzie zgarnąć za oglądanie Ubisoft Forward 2024?

Dotychczas gigant zdecydował się zdradzić, że w ramach wydarzenia zostanie zaprezentowanych pięć gier, choć zadziwiające podczas tego ogłoszenia było nie umieszczenie w tym gronie Just Dance 2025. A to przecież dla wielu graczy 100% pewniak.

W sieci wczoraj pojawiły się pogłoski sugerujące, że być może sporą niespodzianką byłaby prezentacja nowego zwiastun Beyond Good & Evil 2, które rzekomo dysponuje gotowym do udostępnienia materiałem od roku.

Gdzieś tam przygotowywane jest od zera remake Księcia Persji Piasków Czasu oraz Splinter Cella, jednakże szanse na zademonstrowanie tych tytułów nie są już aż tak spore nawet w formie "o patrzcie co jeszcze mamy".

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Ubisoft Forward 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners