Troll 2, Netflix oficjalnie potwierdza kontynuację norweskiego, fantasy hitu platformy

lubiegrac newsy filmowe Troll 2, Netflix oficjalnie potwierdza kontynuację norweskiego, fantasy hitu platformy
Troll 2, Netflix oficjalnie potwierdza kontynuację norweskiego, fantasy hitu platformyAgata Dudek | 21 września 2023, 23:00

Netflix oficjalnie potwierdza chęć kontynuacji swojego filmowego hitu sprzed roku, norweskiego filmu fantasy, opartego na skandynawskich legendach. Troll wróci na Netfliksa, w kolejnym filmie, choć nie nastąpi to aż tak szybko. Oto wszystkie informacje jakie do tej pory znamy na temat filmu Troll 2. Kiedy możemy spodziewać się premiery? 

Troll 2 to kontynuacja norweskiego hitu Netfliksa. Ogłoszenie kontynuacji to informacja na jaką zapewne czekało wielu widzów. Dziś już wiemy, że film powróci. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące sequela. Wiemy kiedy ruszają zdjęcia do filmowej kontynuacji. Informacjami na temat zamówienie nowej odsłony Trolla podzielił się serwis Variety. Co wiemy?

Zapoznaj się również z: Out of Line oraz The Forest Quartet za darmo na Epic Games Store

O czym jest Troll 2?

Troll to film, który łączy w sobie elementy klasycznego fantasy, opartego na legendach i mitach skandynawskich, produkcji przygodowej i sporej dawki akcji. Film miał swoją premierę w 2022 roku, na Netfliksie, cieszył się wielką popularnością, a opowiadał historię rozgrywającą się w niewielkim górskim miasteczku, gdzie po tysiącletnim uśpieniu, głęboko w górach Dovre, budzi się gigantyczny stwór, górki troll. Istota, która niegdyś znana była jedynie z mitów, baśni i legend norweskich, zagraża ludziom, miastu, a nawet stolicy. 

Na temat fabuły sequela Trolla niestety na ten moment nie wiadomo nic. Na ten moment wiemy jedynie, że historia będzie kontynuacją opowieści, skupiając się ponownie na starożytnej istocie z mitów, legend i baśni norweskich. 

Obsada Troll 2

Nie wiemy także kto znajdzie się w obsadzie kontynuacji Trolla. Wspomniany serwis informuje, że reżyserią filmu Troll 2 zająć się ma ponownie Roar Uthaug, autorem scenariusza ma być Espen Aukan, Za produkcję filmu odpowiedzialni mają być Espen Horn i Kristian Strand Sinkerud z Motion Blur

Przeczytaj też: Onimusha, kultowa seria gier akcji od Capcom doczeka się ekranizacji na Netfliksie. Oto zwiastun!

Kiedy zadebiutuje Troll 2?

Nie można mówić jeszcze o premierze filmu Troll 2. Zdjęcia do sequela mają ruszyć dopiero w przyszłym roku. 

Zwiastun Troll 2

W oczekiwaniu na ogłoszenie bardziej szczegółowych informacji, także na pierwszą filmową zapowiedź Trolla 2, zachęcamy do przypomnienia sobie zwiastuna filmu Troll, który możemy oglądać na Netfliksie. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners