Trzecie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 przed nami! O czym opowiedzą Paweł Kamiński i Piotr Mościcki z 11 bit studios?

lubiegrac newsy hardware Trzecie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 przed nami! O
Trzecie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 przed nami! O czym opowiedzą Paweł Kamiński i Piotr Mościcki z 11 bit studios?Tamer Adas | 13 listopada 2023, 16:05

Trzecie spotkanie w ramach Game Dev Fest 9 odbędzie się już za nieco ponad tydzień, tymczasem poznaliśmy już teraz szczegóły oraz zaproszonych prelegentów. Przedstawiciele 11 bit studios Paweł Kamiński oraz Piotr Mościcki poruszą dwa niezwykle ważne tematy. Z jednej strony przeprowadzony zostanie wykład o tym, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, po czym przeprowadzona zostanie prelekcja poświęcona narzędziom oferowanym przez silnik Unreal Engine.

Już 11 listopada Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" zorganizuje trzecie spotkanie w ramach dziewiątej edycji Game Dev Fest. Tym razem Patronat merytoryczny obejmuje 11 bit studios, które na miejscu reprezentować będą Paweł Kamiński (Recruitment & Employer Branding) oraz Piotr Mościcki (Senior Technology Programmer).

Zapoznaj się także z:

 

Po rozgrzewce o godzinie 18:45 rozpocznie się pełnoprawny pierwszy wykład zatytułowany "Zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną - i co teraz?". Paweł Kamiński opowie w ciągu godziny o tym, jak można wykorzystać swoje CV, aby uczynić je sporym atutem oraz podstawą pod udaną rozmowę kwalifikacyjną.

Po przerwie, o godzinie 20:15, odbędzie się kolejna prelekcja: "Narzędzia z repo Epica, których nie znajdziecie w dokumentacji", w ramach której Piotr "Squares" Mościcki (wieloletni członek KNTG "Polygon") opowie o tym, jak można skrócić czas oraz zoptymalizować automatyzację poprzez takie narzędzia jak UAT, UGS, Buildgraph, Unsync czy StudioAnalytics.

W okolicach 21:15 po PolygonHYPEie dojdzie do afterkowego spotkania, które odbędzie się w barze H.4.0.S przy ul. Marszałkowskiej 64.

Trzecie spotkanie GDF 9 odbędzie się 22 listopada 2023 roku w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

Strona wydarzenia

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners