Twinkly zaprezentowało swoje oświetlenie, które zmieni nie tylko nasze Święta Bożego Narodzenia

lubiegrac newsy hardware Twinkly zaprezentowało swoje oświetlenie, które zmieni
Twinkly zaprezentowało swoje oświetlenie, które zmieni nie tylko nasze Święta Bożego NarodzeniaTamer Adas | 29 listopada 2023, 23:20

Oficjalnie włoska marka Twinkly zdecydowała się zaprezentować swoje rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, które zmienić mogą nasze Święta Bożego Narodzenia czy ulubione przestrzeni domowe. W końcu także i gracze mogą z ich pomocą zaprojektować lepiej własne stanowisko.

Jeden z liderów rynku inteligentnego oświetlenia, marka Twinkly zdecydowała się zaprezentować swoje nowości, które doskonale będą się prezentować w najbliższe Święta bożego Narodzenia, a być może pozostaną z Wami na dłużej! Producent przygotował zestawy nie tylko lampek, ale także i specjalnych diod, umożliwiających stworzenie niepowtarzalnych kombinacji.

Poprzez technologię LED oraz wygodną aplikację umożliwiającą personalizację działania, użytkownicy mogą stworzyć wymarzone przez siebie iluminacje. W ten sposób będziemy mogli nadać nowego wymiaru naszego drzewka czy ulubionej przestrzeni w pokoju.

Zapoznaj się również z: Winter Survival ze zwiastunem przygotowującym graczy do Wczesnego Dostępu w 2024 roku

W zasadzie każdym światełkiem jesteśmy w stanie indywidualnie się pobawić. Rozbudowane opcje sprawiają, że w kilka chwil możemy zmienić pokój zgodnie z własnym nastrojem czy preferencjami. Nie zabrakło także funkcji synchronizacji czy mapowania otoczenia.

Włoski producent rozbudował i ulepszył także zestawy Strings, czy moduły Squares sprawić, że także nasze stanowisko gracza stanie się jeszcze ciekawsze, odważniejsze oraz atrakcyjniejsze. To właśnie one zapewniają nam szansę do wykreowania niezwykłych wzorów czy nadania całości animowanego charakteru.

Producent, aby zaoferować jeszcze lepsze doznania, zadbał między innymi o możliwość zgrania swoich produktów z systemami OMEN Light Studio czy Razer Chroma RGB.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners