Szalone Ultros można sprawdzić na Steam Next Fest w lutym 2024 roku

lubiegrac news Szalone Ultros można sprawdzić na Steam Next Fest w lutym 2024 roku
Szalone Ultros można sprawdzić na Steam Next Fest w lutym 2024 rokuTamer Adas | 6 lutego 2024, 15:50

Od wczoraj fani mogą sprawdzić wersję demonstracyjną gry Ultros. W ramach Steam Next Fest w lutym 2024 roku gracze mogą zapoznać się z fragmentem wyczekiwanej propozycji autora Hadoque oraz Kepler Interactive.

Oficjalnie gracze mają okazję zapoznać się za darmo do 13 lutego ze specjalnie przygotowaną wersją demonstracyjną gry Ultros. Za sprawą lutowego festiwalu Steam Next możliwe jest sprawdzenie, czy przypadnie do gustu kolorowa i szalona propozycja zręcznościowa.

Zapoznaj się także z: Najnowsza lutowa wyprzedaż gier PlayStation na GOG niestety nie powala zniżkami...

Do dnia premiery pełnego wydania możliwe jest zapoznania się z zupełnie nowym fragmentem zabawy, będącym bezpośrednim zaproszeniem do zapoznania się z pełnym wydaniem. W nowym obszarze gracze mają możliwość poczucia większej głębi oraz zmierzenia się z bardziej różnorodnym gronem przeciwników.

Wypełniona detalami oprawa graficzna, wyjątkowy klimat, spora głębia zabawy oraz wymagający poziom razem mogą okazać się sporą niespodzianką, choć zdecydowanie nie będzie to przygoda dla każdego.

W sprzedaży pojawiła się także pełna ścieżka dźwiękowa, za której skomponowanie odpowiada Oscar “Ratvader” Rydelius. Nie zabraknie także wersji pudełkowej, przygotowywanej przez Maximum Games.

Ultros ma zaliczyć premierę 13 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Ultros
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners