Untold Tales to nowy polski wydawca gier, który chce postawić na przejrzystość i uczciwość oparte o doświadczony zespół!

lubiegrac news Untold Tales to nowy polski wydawca gier, który chce postawić
Untold Tales to nowy polski wydawca gier, który chce postawić na przejrzystość i uczciwość oparte o doświadczony zespół!Tamer Adas | 1 października 2020, 22:00

Untold Tales to zupełnie nowy polski wydawca powołany przez QubicGames, ma zapewnić twórcom i graczom nową jakość, przejrzystość oraz uczciwość.
 
Swój żywot rozpoczęła zupełnie nowa spółka gamingowa, w składzie której znajdziemy byłych weteranów z Techlandu, którzy wraz z Qubic Games chcą wprowadzić nową jakość, stawiając na ciekawe tytuły pod względem fabuły oraz rozgrywki.
 
 
Z tym wszystkim mają się jednak wiązać określone zachowania, wydawca zamierza działać przejrzyście, transparentne traktowanie twórców oraz graczy, wraz z najlepszymi rozwiązaniami dla wszystkich stron.
 
Pierwszymi tytułami, jakimi zaopiekuje się spółka są The Hong Kong Massacre i Beautiful Desolation, które zagoszczą na konsolach oraz wciąż niezapowiedziany projekt, który zagości na wszystkich platformach.
 
Koncentracja na tytułach dla pojedynczego gracza to wskazanie, że warto będzie śledzić poczynania UT, które z pewnością za pewien czas ponownie o sobie przypomni.
 
 
 
– Stawiamy na wyjątkowe historie, dlatego tak starannie dobieramy tytuły i studia, którym pomożemy wydać ich gry. Praca nad wydaniem jednej lub dwóch gier w danym czasie pozwala nam zagwarantować klientom najlepsze wsparcie z możliwych – zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu produkcji. Zależy nam, żeby współpracując z nami, deweloperzy czuli się komfortowo. Dzięki temu będą mogli skupić się na rzeczach dla nich ważnych, czyli tych związanych z produkcją gry, a nie na całym zawiłym procesie ich wydawania. Czasy się zmieniły i tak samo zmieniły się najlepsze sposoby wydawania gier. Oznacza to również, że niektóre platformy są lepsze od innych dla określonych gier. Nie będziemy zmuszać deweloperów, by byli wszędzie i za wszelką cenę próbowali zmaksymalizować widoczność.” – mówi Maciej Łączny, Prezes Zarządu Untold Tales.
 
– Deweloperzy mogą być spokojni - nie chcemy praw do ich gier (IP). Nie chcemy też takiego podziału przychodów, w którym to studio tworzące grę jest najbardziej pokrzywdzone. I co najważniejsze - nigdy nie będziemy naciskać, aby deweloper wydał grę niedokończoną, co realnie przełożyłoby się na zrujnowanie wizerunku studia. Chcemy, by cały proces wydawania danej gry był przeprowadzany wspólnie z jej deweloperem jako partnerem, zaś by całość bazowała na danych i feedbacku od społeczności. – mówi Grzegorz Drabik, Wiceprezes Zarządu, Head of Business Development – Jeśli chodzi o graczy, nasze relacje chcemy budować na szczerości. Gry wydawane przez Untold Tales nie będą miały 3-etapowych kampanii przedsprzedażowych z płatnym DLC, które czai się tuż za rogiem. Chcemy zagwarantować, że każda wydawana przez nas gra posiada najlepsze z możliwych wsparcie po premierze. Czy będą to darmowe aktualizacje lub większe rozszerzenia – wszystko zależy od planów i dostępności deweloperów. Ale mówimy jasno i od samego początku wyznajemy zasadę: “kupujesz kompletną grę" – dodaje Drabik.
 
 – Obecnie jest nas w sumie około 10 osób. Wszyscy opuściliśmy Techland na różnych etapach naszej kariery, aby dołączyć do innych zespołów i projektów, ale głównie chodziło o zdobycie doświadczenia i wiedzy poza grami AAA. Byliśmy częścią wielu projektów, współpracowaliśmy z twórcami z całego świata i przeszliśmy przez wiele sytuacji, które udowodniły, że potrzebni są bardziej sprawni i elastyczni wydawcy, którzy traktują deweloperów serio - jak partnerów, a nie wyrobników – mówi Paweł Skaba, Wiceprezes Zarządu, Head of Marketing.
 
QubicGames S.A. notowane jest na NewConnect.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Untold Tales,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners