Urojenie, horror o pluszowym misiu, reżysera "Czy się boisz ciemności" na nowym zwiastunie

lubiegrac news Urojenie, horror o pluszowym misiu, reżysera "Czy się boisz ciemności" na nowym zwiastunie
Urojenie, horror o pluszowym misiu, reżyseraAgata Dudek | 13 stycznia 2024, 08:00

Kolejna produkcja od Blumhouse, studia odpowiedzialnego za sporą ilość opowieści grozy, dystrybuowana w naszym kraju przez Monolit Film, o polskim tytule Urojenie, którego premiera przewidziana jest na marzec, została przez Lionsgate pokazana na zupełnie nowym zwiastunie. 

Urojenie to klasyczny horror, który przywodzi na myśl nie tylko dziecięcą wyobraźnię, ale testując nim wyobraźnię widza, który będzie sobie w filmie wiele wyobrażał i testował tym swój strach. Horror zadebiutuje w kinach za nieco ponad dwa miesiące. Produkcja znalazła się w naszych propozycjach najciekawszych filmów I kwartału 2024 roku. Teraz mamy okazje sprawdzić jak prezentuje się na nowym zwiastunie i jak przedstawia się na wideo po polsku. 

Zapoznaj się również z: Dodatek Old World - Wonders and Dynasties zadebiutował z mnóstwem nowych wydarzeń, cech oraz niezwykłych cudów do zbudowania

O czym jest Urojenie?

Fabuła Urojenie kręci się wokół z pozoru zwykłego misia, pluszaka o imieniu Chauncey, który kiedyś był ulubioną zabawką małej Jessiki. Czuł się wtedy kochany i bardzo potrzebny. Aż Jessica dorosła i zostawiła misia, który trafił do piwnicy. Po latach powraca z córeczką do swego rodzinnego domu, gdzie Chauncey zostaje odnaleziony przez jej córkę, Alice. Leżący wśród rupieci pluszak szybko staje się przyjacielem dziewczynki. Ale dziecko zaczyna zachowywać się coraz dziwniej, co zaczyna niepokoić matkę. Alice twierdzi bowiem, że Chauncey wyznacza jej zadania, które mają udowodnić siłę ich przyjaźni. 

Obsada Urojenie

W obsadzie Urojenie znaleźli się: DeWanda Wise jako Jessica, Tom Payne, Betty Buckley jako Alice, Veronica Falcón jako dr. Alana Soto, Pyper Braun. A także: Dane DiLiegro, Matthew Sato, Taegen Burns, Suzette Lange, Brooklyn Majors, Aubree Majors, Isaiah Evans, Thales Egidio i Conner McCoy. 

Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow (Klątwa Bridge Hollow, Prawda czy wyzwanie, Wyspa Fantazji), zaś autorami scenariusza: Greg Erb, Bryce McGuire, Jason Oremland oraz Jeff Wadlow

Reżyser sprawdza w swojej najnowszej produkcji znane powiedzenie, interpretując je poprzez film tak: „..... to co może wyobrazić sobie widz jest znacznie bardziej przerażające niż jakikolwiek film”.

Przeczytaj też: Dodatek Old World - Wonders and Dynasties zadebiutował z mnóstwem nowych wydarzeń, cech oraz niezwykłych cudów do zbudowania

Kiedy zadebiutuje Urojenie?

Urojenie zadebiutuje w kinach 22 marca 2024 roku. 

Zwiastun Urojenie

Urojenie - plakat 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Monolit Films

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners