Uśmiechnij się 2, Paramount Pictures ogłasza datę premiery kontynuacji sequela filmu grozy

lubiegrac newsy filmowe Uśmiechnij się 2, Paramount Pictures ogłasza datę premiery kontynuacji sequela filmu grozy
Uśmiechnij się 2, Paramount Pictures ogłasza datę premiery kontynuacji sequela filmu grozyAgata Dudek | 25 września 2023, 23:00

Uśmiechnij się, film z gatunku horrorów, który zarobił dla Paramount Pictures spore pieniądze, przyciągając do kin rzesze chętnych grozy widzów, będzie miał swoją kontynuację w sequelu. Właśnie poznaliśmy datę premiery Uśmiechnij się 2, którą zdradziło Paramount. Do kin będziemy mogli wybrać się już za nieco ponad rok, w przyszłorocznym październiku. 

Uśmiechnij się 2 to filmowy priorytet dla reżysera i scenarzysty Parkera Finna, który ma oczywiście na swoim koncie kinowy finansowy sukces w postaci horroru Uśmiechnij się, który ma na swoim koncie trzy nominacje do filmowych nagród. Kasowy horror będzie miał dalszą część, która ma już oficjalną datę premiery. Kiedy dokładnie wybierzemy się na film do kina? 

Zapoznaj się również z: Oferty tygodnia w Xbox Store. Zniżki dobre i lepsze

O czym jest Uśmiechnij się 2?

Fabuła Uśmiechnij się 2, kontynuacji horroru Uśmiechnij się, jak na ten moment nie jest nam znana. Można przypuszczać, że opowieść będzie kontynuować dramatyczne wydarzenia związane z pewną klątwą, tudzież istotą, która przechodzi na ludzi będącymi świadkami dziwnych samobójstw. W Uśmiechnij się bohaterką, którą ostatnia była prześladowana przez przerażający "uśmiechający się" by, była psychiatra, doktor Rose Carter, która wypowiedziała wojnę tajemniczej istocie. 

Obsada Uśmiechnij się 2

Na ten moment nie znana jest obsada Uśmiechnij się 2. Nie wiemy kto z aktorów pierwszej odsłony Uśmiechnij się powróci, i czy w ogóle, a także kto znajdzie się w nowej obsadzie sequelu. 

Wiemy natomiast, że w roli reżysera, jak i scenarzysty, podobnie jak w pierwszym filmie powróci Parker Finn, mający na swoim koncie filmy: The Hidebehind, Laura Hasn't Slept no i oczywiście Uśmiechnij się. 

Przeczytaj też: Proces diabła, Netflix z dokumentem dotyczącym sprawy wykorzystanej w filmie Obecność 3: Na rozkaz diabła

Kiedy zadebiutuje Uśmiechnij się 2?

Uśmiechnij się 2 swoją kinową premierę będzie mieć za nieco ponad rok, 18 października 2024 roku. 

Zwiastun Uśmiechnij się 2

Paramount Pictures nie podzieliło się oczywiście zwiastunem nadchodzącej produkcji, na który będziemy musieli jeszcze nieco poczekać. W oczekiwaniu na kontynuację dobrze przyjętego filmu grozy, zachęcamy do przypomnienia sobie Uśmiechnij się, czyli pierwszego horroru, który, przypominamy, można obejrzeć na SkyShowtime. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners