Venture to the Vile, metroidvania w tajemniczym mieście Rainybrook z datą premiery i wersją demonstracyjną

lubiegrac news Venture to the Vile, metroidvania w tajemniczym mieście
Venture to the Vile, metroidvania w tajemniczym mieście Rainybrook z datą premiery i wersją demonstracyjnąAgata Dudek | 17 kwietnia 2024, 23:00

Lubiących pełne akcji, mroczne metroidvanie ucieszy zapewne rychła premiera takiej właśnie gry, rozgrywającej się w otwartym świecie, która przenosi graczy do tajemniczego miasteczka opanowanego przez istoty Podłego. Gra nosi tytuł Venture to the Vile, i wcielamy się w niej w postać przypominającą jelonka. Gra zyskała oficjalną datę premiery, która już w następnym miesiącu. 

Venture to the Vile to rozrywka nastawiona na akcję, elementy platformowe i zabawę w stylu metroidvanii. Jest to tytuł, który został stworzony przez Studio Cut to Bits, a którego wydawcą stało się studio Aniplex Inc. Zanim gra zadebiutuje i będziemy mogli dodać ją do swojej biblioteki, można ją sprawdzić w wersji demonstracyjnej, jaka dostępne jest na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: A Living Room, krótka przygodowa czarna komedia już wkrótce na Steam w darmowej wersji

Venture to the Vile to mroczna gra platformowa akcji, w rozgrywce typowej dla metroidvanii, w której będziemy skakać, huśtać się i przebiegać między licznymi wrogami, którzy opanowali tajemnicze miasteczko Rainybrook. Miejsce to nawiedziła tajemnicze istota znana jako Vile. Zabawa rozgrywać się będzie w otwartym świecie, w którym nie brakuje zagadek i sekretów do odkrycia. Wcielamy się w niej w postać przypominającą jelonka, który podczas rozrywki doskonali swoje umiejętności. Celem naszego bohatera jest odnalezienie zaginionej przyjaciółki, Elli.

Przeczytaj także: Świat przygodówek #203 - Tell My Your Story z datą premiery, Sophia the Traveler po premierze, Tchia z datą na Nintendo Switch

Wchłaniając Podłego, nawet jeśli traci swoje człowieczeństwo, wędruje po nadmorskim miasteczku, poznaje osobliwych jego mieszkańców, pomagając im w przeróżnych zadaniach. To zaś pozwala na odkrycie wielu historii, poznanie wskazówek i wiele innych. Miejsce, które niegdyś było jego domem, teraz stało się bardzo niebezpieczne. Świat gry jest bardzo dynamiczny, z cyklami dnia i nocy, zmieniającą się pogodą, która wpływa na rozgrywkę. Nie brakuje różnych potworów, przedmiotów i zadań pobocznych, która pojawiają się jedynie w określonych warunkach. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest 7 maja 2024 roku. 

Karta Steam - pobierz demo

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners