W sieci wyciekł rzekomy szkic mapy The Sims 5. Co może nam on mówić o grze?

lubiegrac news W sieci wyciekł rzekomy szkic mapy The Sims 5. Co może nam on mówić o grze?
W sieci wyciekł rzekomy szkic mapy The Sims 5. Co może nam on mówić o grze?Tamer Adas | 2 kwietnia 2024, 06:00

W internecie pojawił się nowy rzekomy szkic mapy The Sims 5, który co nieco zdradza w sferze tego, w jaką stronę faktycznie może Project Rene podążyć. Czy Maxis i Electronic Atrs spróbują tym razem zaskoczyć fanów?

Wiemy coraz więcej o The Sims V?

W dalszym ciągu Maxis i Electronic Arts starają się po cichu pracować nad nowymi Simsami, tymczasem w sieci ponownie dochodzi do wycieku z Projektu Rene. Ten co prawda oficjalnie dalej pozostaje tajemnica, ale ta w zasadzie przez cały czas coś ukazuje się w internecie.

Identycznie w zasadzie sprawa ma się z nowymi Skate., choć w tym przypadku mamy do czynienia z prawie taką samą sytuacją, choć tam promocja odbywa się również poprzez często publikowane materiały, nawet z bardzo wczesnych etapów rozwoju.

To drugie rozwiązanie ewidentnie spowodowało, że projekt pozbył się problemu materiałów, pojawiających się z wnętrza studia. Te, co jednak warto, odnotować są niskiej jakości i w większości przypadków mogą być w sporej mierze fałszywe.

Przeczytaj również:

Co nowy wyciekł mówiłby o Project Rene?

Najnowsze grafiki najwyraźniej pochodzą z bardzo wczesnej wersji, a ich zawartość w sporej mierze nie mówi nam zbyt wiele. Niemniej dostrzec możemy jeden z fragmentów większej metropolii, co w pewnym sensie pokrywa się z wcześniejszymi pogłoskami dotyczącymi planów osadzenia nowej odsłony w formule usługi-jako-gry.

To oczywiście tylko założenia, niemniej już od dłuższego czasu pojawiały się głosy z obozu EA o chęci wprowadzenia marki w pełnoprawne, wieloosobowe tory. To miałoby zwiększyć zainteresowanie marką oraz jej kolejną częścią na dotychczas niespotykaną skalę. A przecież mówimy o jednej z najbardziej znanych gier...

Taki zamiar przynajmniej w części będzie najwyraźniej realizowany. O jego efektach będziemy się mogli przekonać dopiero po debiucie pełnego wydania...

Kiedy Simsy 5 zadebiutują?

Powstające The Sims 5 nie ma daty premiery, ani platform docelowych. Wiele wskazuje na to, że tytuł ukaże się w modelu free-2-play.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. Maarten van den Heuvel on Unsplash i https://imgur.com/a/ZsZOrfG

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners