Wargaming United wystartowało z pięknymi prezentami i pomocą dla potrzebujących na Ukrainie

lubiegrac news Wargaming United wystartowało z pięknymi prezentami i pomocą dla potrzebujących na Ukrainie
Wargaming United wystartowało z pięknymi prezentami i pomocą dla potrzebujących na UkrainieTamer Adas | 19 października 2023, 12:10

Wystartowała piękna akcja Wargaming United, której celem jest wsparcie bezbronnych ludzi w trakcie toczących się zmagań wojennych na Ukrainie. Jak można wesprzeć potrzebujących oraz jednocześnie otrzymać wyjątkowe dekoracje oraz przedmioty kosmetyczne w wykonaniu artystów z Kijowa?

Po raz kolejny Wargaming zaprasza swoich fanów do wielkiej akcji charytatywnej, którą zostało tym razem Wargaming United, inicjatywa skupiona tym razem na wsparciu Ukrainy oraz docenieniu starań, jakich na co dzień podejmuje się zespół Wargaming Kijów, zmagający się ze szczególnymi trudami w ramach realizacji codziennych obowiązków.

Tworząc gry o tematyce wojennej, autorzy jednocześnie chcą na co dzień nieść dobrą, za sprawą nowej akcji pragną wesprzeć potrzebujących, których życie negatywnie zostało dotknięte przez dramat wojny oraz działań, które nie pozwalają zasmakować pokoju.

W tym też celu od wczoraj Wargaming w swoich sześciu produkcjach przygotował specjalne inicjatywy. W World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends oraz World of Warplanes zapoznać się można ze specjalnie przygotowanymi elementami kosmetycznymi, przedmiotami oraz pakietami, zaprojektowanymi przez artystów ze wspomnianego ukraińskiego oddziału.

Wszystkie środki pozyskane w ten sposób zostaną przekazane organizacji UNITED24, która zajmuje się wsparciem Ukrainy, a w ramach tej akcji przygotowana została zbiórka na karetki typu C z wyposażeniem, umożliwiającym ratowanie ludzi w dramatycznych sytuacjach.

Z pomocą tego pojazdu możliwe będzie uratowanie nawet setek ludzkich żyć w sytuacjach najbardziej kryzysowych, gdy każda sekunda oraz wszelka pomoc mają szczególną wartość.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners