W 2024 roku dojdzie do pełnoprawnej produkcji Wiedźmina 4, który wesprze sztuczna inteligencja

lubiegrac giełda W 2024 roku dojdzie do pełnoprawnej produkcji Wiedźmina 4, który wesprze sztuczna inteligencja
W 2024 roku dojdzie do pełnoprawnej produkcji Wiedźmina 4, który wesprze sztuczna inteligencjaTamer Adas | 23 stycznia 2024, 06:00

CD Projekt ponownie potwierdził, że 2024 roku dojdzie do pełnoprawnej produkcji Wiedźmina 4, który wspierać może zespół odpowiedzialny w całej firmie za sztuczną inteligencję. Coraz obszerniejszy ma być także zespół przygotowujący kolejnego Cyberpunka...

Adam Badowski odpowiedział w ostatnim czasie na pytania agencji Reuters, dzięki czemu doczekaliśmy się konkretnych informacji, potwierdzających wcześniejsze plotki oraz wskazania, dotyczące między innymi procesu produkcji kolejnego Wiedźmina. Wypowiedzi pewnie nikogo nie zaskoczą, ale warto śledzić, co najważniejsze osoby w CD Projekcie mają do powiedzenia przed debiutem nowej gry.

Zapoznaj się też z:

 

Niedawno podczas jednego z raportów giełdowych Michał Nowakowski zdradził, że w kolejnych tygodniach ma dojść do przesunięcia dodatkowych 80 pracowników firmy, którzy mają wesprzeć główny zespół pracujący nad kolejnym tytułem z cyklu Wiedźmin. Skład w związku z tym ma ostatecznie wynieść około 400 osób.

Tym razem doczekaliśmy się potwierdzenia, że tak też ma się zdarzyć i to już do końca pierwszego półrocza. Jakby tego było mało podjęte w ostatnich kilkunastu miesiącach działania, mają doprowadzić do sytuacji, w ramach której NIE dojdzie do nieudanej premiery z problemami technicznymi, z jakimi zmagał się Cyberpunk 2077.

Polska korporacja zdecydowała się także przygotować specjalny zespół, który ma na celu zajmowanie się sztuczną inteligencją oraz poszukiwaniem rozwiązań, które mają spowodować, że nasi rodacy będą mogli pracować produktywniej oraz wygodniej. Celem jest sprawienie, że ludzie będą mogli czynić swoją pracę jeszcze lepszą w korzystniejszych warunkach, a nie zastępowanie poszczególnych pracowników.

Przeczytaj też: Medalion Szkoły Rysia, czyli co jeszcze wiemy o kolejnym Wiedźminie?

Pan Badowski podzielił się również informacją o tym, że do końca obecnego roku planowane jest zaangażowanie 80 twórcy, którzy już mają pracować nad koncepcyjnymi aspektami kolejnego Cyberpunka. Krok po kroku nowy tytuł ma nabierać kształt, a jednym z nich będą elementy wieloosobowe. Nie dowiedzieliśmy się niestety, w jakim wymiarze Orion będzie obsługiwać tego typu systemy.

Wiedźmin 4 (tyt. rob.) nie ma daty premiery.

Studio CD Projekt RED (w ramach całej Grupy CD Projekt) notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 i indexie WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.reuters.com/technology/cd-projekt-aims-start-production-phase-polaris-2024-2024-01-22/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners