Wieloosobowa gra świecie Spider-Mana od Insomniac Games miała zostać kolejną usługą-jako-grą anulowaną

lubiegrac news Wieloosobowa gra świecie Spider-Mana od Insomniac Games
Wieloosobowa gra świecie Spider-Mana od Insomniac Games miała zostać kolejną usługą-jako-grą anulowanąTamer Adas | 29 grudnia 2023, 06:00

Przejawiająca się wcześniej w sieci wieloosobowa gra świecie Spider-Mana od Insomniac Games miała zostać kolejną w tym roku usługą-jako-grą anulowaną przez PlayStation. Zmiany w SIE sprawiają, że szybko następują ważne decyzje dotyczące przyszłości poszczególnych zespołów deweloperskich i ich projektów.

Ostatni wielki wyciek, internetowe włamanie oraz szantaże spowodowały, że ostatecznie Insomniac Games i Sony Interactive Entertainment nie tylko muszą wzmocnić swoją ochronę, ale także miały się zdecydować do odwołania jednego z planowanych projektów.

Niedawno zapoznać się mogliśmy z różnymi informacjami, dotyczącymi między innymi planowanych gier przez amerykańskie studio, które na przestrzeni kilku lat stało się jednym z ważniejszych w ramach struktury japońskiej koraporacji.

Zapoznaj się również z: Zimowa wyprzedaż objęła również gry Bandai Namco! Jakie propozycje możemy zgarnąć z rabatem?

Wiele wskazuje na to, że wraz z odejściem Jima Ryana bardzo szybko następują kolejne zmiany oraz ważne decyzje. Wiele wskazuje na to, że hakerski atak stał się początkiem dla przyspieszenia niektórych procesów. Jednym z nich są zamiary odnośnie fali usług-jako-gier.

Przygotowywana, wieloosobowa gra ze Spider-Manami w roli głównej ostatecznie staje się przeszłością. Jak zdradził Jason Schreier z Bloomberga, ten tytuł ostatecznie się nie ukaże. Co prawda zespół ma chwilowo ważniejsze sprawy na głowie, ale to jednak ciekawe, że tego typu negatywne okoliczności mogą przesunąć szybko tak ważną decyzję w ramach dotychczasowej, ewidentnie nieudanej strategii dla PlayStation Studios.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2023-12-22/playstation-employees-at-insomniac-studio-fear-identity-theft-after-massive-hack

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners