Władcy przestworzy, zwiastun nowego, widowiskowego serialu wojennego od Apple TV+

lubiegrac newsy filmowe Władcy przestworzy, zwiastun nowego, widowiskowego serialu wojennego od Apple TV+
Władcy przestworzy, zwiastun nowego, widowiskowego serialu wojennego od Apple TV+Agata Dudek | 20 listopada 2023, 23:00

Apple TV+ podzieliło się zwiastunem kolejnej swojej mega serialowej produkcji, widowiskowym dramatem wojennym, którego fabuła bazuje na książki autorstwa Donalda L. Millera pod tym samym tytułem. Seria nosi polski tytuł Władcy przestworzy i swoją premierę będzie mieć w pierwszym miesiącu nowego roku. 

Władcy przestworzy to jak już wiecie produkcja, która bazuje na powieści, i jednocześnie dzieło za którego produkcje odpowiadają takie osobistości kina jak Steven Spielberg czy Tom Hanks. Serial ma dokładną datę premiery, a platforma Apple TV+ podzieliła się także zwiastunem, który zapowiada intrygujące, wojenne widowisko. 

O czym jest Władcy przestworzy?

Fabuła Władcy przestworzy bazuje na książce i jest amerykańskim serialem wojennym, którego akcja toczy się podczas II wojny światowej w jednostce lotnictwa. Bohaterami są żołnierze, lotnicy bombowców 8 Armii Powietrznej, którzy gotowi się zaryzykować życie, nie brak im również odwagi i poczucia braterstwa rodzącego się podczas zwycięstw, ale i poniesionych strat.  

Zapoznaj się również z: Please, Touch The Artwork 2, przygodówka logiczna o malarzu szkielecie i poszukiwaniu drogi do domu

Obsada Władcy przestworzy

W obsadzie Władcy przestworzy znaleźli się: Austin Butler, Anthony Boyle, Nate Mann, Callum Turner, Rafferty Law, Elliot Warren, David Shields, Edward Ashley, Nate Mann, Darragh Cowley, Ben Vincent, James Murray.

Reżyserami serialu są: Cary Joji Fukunaga, Anna Boden, Ryan Fleck, Dee Rees oraz Timothy Van Patten. Za scenariusz odpowiedzialny jest John Orloff i Donald L. Miller. Producentami serialu są Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman

Odcinki Władcy przestworzy

Serial  Władcy przestworzy w pierwszym sezonie dostępny będzie w 10 odcinkach. 

Sezony Władcy przestworzy

Serial  Władcy przestworzy przewidziany jest, jak na ten moment na jeden sezon. Nie wiemy czy produkcja będzie kontynuowana w kolejnym sezonie. 

Przeczytaj także: Park Jurajski: Teoria Chaosu, zwiastun spin-offu serialowej animacji od Netfliksa

Kiedy zadebiutuje Władcy przestworzy?

Władcy przestworzy zadebiutuje na platformie Apple TV+ 26 stycznia 2024 roku. 

Zwiastun Władcy przestworzy

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners