Włatcy móch, serial animowany, który znają prawie wszyscy powraca

lubiegrac newsy filmowe Włatcy móch, serial animowany, który znają prawie wszyscy powraca
Włatcy móch, serial animowany, który znają prawie wszyscy powracaAgata Dudek | 8 lipca 2024, 19:00

Kultowy serial, który znają niemal wszyscy, który jednych śmieszył, innych denerwował, a czasami wręcz szokował, no i drwił sobie z zasad polskiej ortografii, czyli Włatcy móch wraca do telewizji. Już po wakacjach będzie można, za sprawą telewizji TV 4, należącej do Polsatu obejrzeć pierwsze dwa odcinki nowego sezonu, który powraca po długich dziesięciu latach przerwy.

Włatcy móch to polski serial animowany, w komediowej formie, który swój początek miał w 2006 roku. Okazuje się, że nie został porzucony, i powraca w kolejnych odcinkach, zupełnie nowego sezonu, który ma już swoją oficjalną datę, przewidzianą na miesiąc wrzesień. Zanim serial wróci z sezonem dziesiątym w TV, na kanale TV 4 będzie można oglądać powtórki poprzednich sezonów. 

O czym jest Włatcy móch?

Fabuła Włatcy móch koncentruje się wokół uczniów klasy II B. Bohaterami opowieści są Czesio, Konieczko, Maślana i Anusiak. Ta wspaniała czwórka ma w życiu jeden plan, zamierza przejąć władzę nas światem. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie proste. Na ich drodze pojawiają się bowiem liczne przeszkody, na których czele stoją nauczycielka Pani Frał i szkolna Higienistka. 

Zapoznaj się również z: Niszczycielska Młga - PSSG #6

Obsada Włatcy móch

W obsadzie Włatcy móch, w wersji głosowej znaleźli się: Bartosz Kędzierski jako Czesio, Adam Cywka jaka Maślana, Krzysztof Grębski jako Higienistka, Beata Rakowska jako Konieczko, Krzysztof Kulesza jako Anusiak, Elżbieta Golińska jako pani Frał oraz Maciej Tomaszewski i Mariusz Kiljan

Reżyserem i scenarzystą serialu jest Bartosz Kędzierski, czyli serialowy Czesio. 

Przeczytaj także: Mars Express. Świat, który nadejdzie, animowany cyberpunkowy kryminał na zwiastunie i z datą premiery

Sezony i odcinki Włatcy móch

Serial  Włatcy móch do tej pory doczekał się 10 sezonów i aż 129, krótkich odcinków. Sezon dziesiąty będzie tym najnowszym. 

Przeczytaj także: Peacemaker z nowymi bohaterami w 2. sezonie

Kiedy zadebiutuje Włatcy móch?

Włatcy móch zadebiutuje na kanale TV 4 od 8 września 2024 roku. Wtedy na kanał trafią 2 odcinki tejże produkcji. Obecnie na kanale TV 4 trwają powtórki emisji starszych odcinków. O godzinie 20:00 emitowane są po dwa epizody. 

Zwiastun Włatcy móch

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Polsat Games

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners