Wyczekiwany Homeworld 3 coraz bliżej premiery? Autorzy zdecydowali się zdradzić wymagania sprzętowe

lubiegrac news Wyczekiwany Homeworld 3 coraz bliżej premiery? Autorzy
Wyczekiwany Homeworld 3 coraz bliżej premiery? Autorzy zdecydowali się zdradzić wymagania sprzętoweTamer Adas | 29 listopada 2023, 06:10

Wyczekiwany Homeworld 3 coraz bliżej premiery? Autorzy zdecydowali się zdradzić wymagania sprzętowe na komputerach, które mogą świadczyć o tym, że zespół powoli przygotowuje się do ujawnienia dokładnej daty debiutu, który ma się odbyć w lutym.

Blackbird Interactive i Gearbox Publishing zdecydowały się oficjalnie zaprezentować wymagania sprzętowe swojej strategii Homeworld 3, która najwyraźniej nie okaże się zbyt obciążająca dla naszych komputerów.

Już za nieco ponad dwa miesiące możemy liczyć na premierę trzeciej odsłony, która minimalnie oczekiwać będzie połączenia procesora i5-8600K/Ryzen 5 3600X oraz karty graficznej GTX 1060/R9 480. Widać po specyfikacji z 12 GB pamięci RAM, że to właśnie obliczenia będą najistotniejsze.

Gracze będą potrzebować dobrej podstawy obliczeniowej, natomiast niezła karta graficzna będzie w zasadzie tylko dodatkiem, odblokowującym między innymi wsparcie dla nowych rozwiązań typu DLSS 3 czy też FSR 2.

Do lutego mamy czas, aby się zastanowić nad ulepszeniem swojego sprzętu, jeżeli czegoś nam brakuje. To może być sygnał tego, czego się mogą spodziewać fani strategii w przyszłości, szczególnie jeżeli spojrzymy w stronę ustawień ze śledzeniem promieni.

Homeworld 3_PC Requirements_1920x1080_EN_con 

Nowy Homeworld 3 ukazać ma się w lutym 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners