Wczesny Dostęp Xenonauts 2 doczekał się największej dotychczasowej aktualizacji!

lubiegrac news Wczesny Dostęp Xenonauts 2 doczekał się największej dotychczasowej aktualizacji!
Wczesny Dostęp Xenonauts 2 doczekał się największej dotychczasowej aktualizacji!Tamer Adas | 19 lutego 2024, 23:55

Dziś oficjalnie Xenonauts 2 doczekało się wprowadzenia największej aktualizacji Wczesnego Dostępu, który wzbogacił się o nowe typy Obcych, bronie, wyposażenie, pojazdy oraz mapy, na których toczyć się będą taktyczne pojedynki.

Niezależne studio Goldhawk Interactive oraz Hooded Horse zdecydowały się dzisiejszego wieczora ogłosić i wprowadzić największą aktualizacją gry Xenonauts 2. Fani mogą się zapoznać z szeregiem nowości rozpoczynających się na typach przeciwników przez niewidziane wcześniej pojazdy, bronie oraz pomniejsze nowości.

Stale rozwijana propozycja wzbogaciła się o nowy myśliwiec klasy UFO, który będzie radził sobie z najpotężniejszymi jednostkami, obok których znalazło się miejsce także dla Abductora z naprawdę dobrym wyposażeniem broni termojądrowej.

Przeczytaj również z: Helldivers 2 okazuje się najlepiej radzącą sobie grą PlayStation na Steamie!

Nasi dzielni wojacy doczekają się nowych czołgów, za których sprawą jesteśmy w stanie uzyskać lepsze efekty współgrające z myśliwcami oraz desantowymi statkami. W ten sposób ludzkość może stawić większy opór oraz zaskoczyć swoich obcych przeciwników.

Omawiana aktualizacja to także nowe mapy, które pojawiają się od samego początku sesji, oferują jeszcze lepsza różnorodność oraz charakterystykę do odbycia niezwykłych strategicznych potyczek.

Omawiany Wczesny Dostęp Xenonauts 2 rozpoczął się 18 lipca 2023 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners