Yellowjackets, na trzeci sezon poczekamy znacznie dłużej. Serial z premierą dopiero w przyszłym roku

lubiegrac newsy filmowe Yellowjackets, na trzeci sezon poczekamy znacznie dłużej
Yellowjackets, na trzeci sezon poczekamy znacznie dłużej. Serial z premierą dopiero w przyszłym rokuAgata Dudek | 19 stycznia 2024, 08:00

Miłośników serialu Yellowjackets: sezon 3, musimy niestety zmartwić. Serial będący połączeniem dramatu i horroru, z elementami kanibalizmu, oryginalna produkcja Showtime, w trzecim sezonie nie będzie miała swojej premiery w tym roku. Na kolejne odcinki będziemy musieli poczekać dłużej niżbyśmy tego chcieli. Dlaczego? 

 Yellowjackets: sezon 3 to serial dramat i horror, rozrywający się na dwóch płaszczyznach czasowych, który do tej pory mogliśmy oglądać w pierwszym oraz w drugim sezonie. Na trzeci, który miał zadebiutować w pierwszych odcinkach w tym roku, niestety poczekamy znacznie dłużej. Serial zaliczy spore opóźnienie, które spowodowane jest strajkami scenarzystów. Wprawdzie strajk zakończył się, ale opóźnienia w pisaniu scenariusza pozostały. Dlatego też na serial będziemy czekać jeszcze rok, a może nieco dłużej. 

O czym jest Yellowjackets: sezon 3?

Fabuła Yellowjackets, jak już nadmieniliśmy rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych. Fabuła jest luźno inspirowana parwdziwymi wydarzeniami, które zaś stały się kanwą filmu Netfliksa Śnieżne bractwo.

Historia skupia się na żeńskiej drużynie piłkarskiej, która lecąc na kolejne sportowe wydarzenie, wyczarterowanym samolotem, rozbija się na pustkowiu, w lesie Ontario. Ocaleli muszą przetrwać zimę, walcząc z głodem sięgają po kanibalizm. Druga płaszczyzna czasowa rozgrywa się natomiast dwadzieścia pięć lat później, kiedy to ocalałe, dorosłe już kobiety próbują ukryć wydarzenia jakie rozegrały się lata temu w lasach ontario. Problem w tym, że ktoś zaczyna je szantażować. 

Zapoznaj się również z: Until Dawn, ruszają prace nad ekranizacją horroru PlayStation

Obsada Yellowjackets: sezon 3

W obsadzie Yellowjackets znaleźli się: Melanie Lynskey (Nie patrz w górę, The Last of Us) jako dorosła Shauna, Christina Ricci (Wednesday, Matrix Zmartwychwstania) jako Misty, Juliette Lewis (Mayday, Skandal w hrabstwie Yuba) jako Natalie, Tawny Cypress (Czarna lista: Odkupienie, Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości) jako Taissa, Ella Purnell (Armia Umarłych, Osobliwy dom Pani Peregrine) jako Jackie, Jasmin Savoy Brown (Krzyk VI, Pozostawieni) jako młoda Taissa, Sophie Nélisse (Złodziejka książek, Ścigane) jako nastoletnia Shauna, Sophie Thatcher (Boogeyman, Blink) jako nastoletnia Natalie i Sammi Hanratty (Będziesz mój, Kto wiatr sieje) jako nastoletnia Misty.

Zapoznaj się również z: Until Dawn, ruszają prace nad ekranizacją horroru PlayStation

Serial został stworzony przez Ashley Lyle (The Originals, Narcos, Narcos: Meksyk) i Barta Nickersona.

Odcinki Yellowjackets: sezon 3

Serial  Yellowjackets: sezon 3 to trzy sezony. Dwa pierwsze liczą sobie, pierwszy 10 odcinków, 2 odcinków 9. 

Przeczytaj także: No Way Up, pierwszy zwiastun katastroficznego horroru z rekinami w roli głównej

Sezony Yellowjackets: sezon 3

Serial  Yellowjackets: sezon 3 to produkcja, jak na ten moment przewidziana na trzy sezony. Pierwsze i drugi możemy w naszym kraju oglądać już, na platformie Canal+. Trzeci sezon zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Na ten moment nie potwierdzono gdzie w naszym kraju, na jakiej platformie. 

Przeczytaj także: Until Dawn, ruszają prace nad ekranizacją horroru PlayStation

Kiedy zadebiutuje Yellowjackets: sezon 3?

Yellowjackets: sezon 3 zadebiutuje w 2025 roku. Dokładna data nie jest znana. Pierwsze dwa sezony można oglądać w Polsce na Canal+. Na ten moment nie znamy daty premiery serialu na SkyShowtime, która to była zapowiadana. 

Zwiastun Yellowjackets: sezon 3

Yellowjackets w trzecim sezonie nie ma jeszcze ani szczegółowej daty premiery, ani filmowej zapowiedzi. W zamian zachęcamy do przypomnienia sobie zwiastunów pierwszej i drugiej serii tego mocnego, bo kanibalistycznego dreszczowca, który możemy oglądać w naszym kraju na Canal+ i na Player.pl. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners