Zabawa w pochowanego, czarna komedia z nutą grozy będzie mieć kontynuację?

lubiegrac newsy filmowe Zabawa w pochowanego, czarna komedia z nutą grozy będzie mieć kontynuację?
Zabawa w pochowanego, czarna komedia z nutą grozy będzie mieć kontynuację?Agata Dudek | 30 marca 2024, 08:00

Powroty to znanych produkcji to już nasza codzienność. Jednego z takich powrotów być może doczeka się czarna komedia w nieco klimacie thrillera, o tytule Zabawa w pochowanego, z roku 2019. Nad produkcją film Zabawa w pochowanego 2 podobno myśli Searchlight Pictures, a w głównej roli ponownie miałaby znaleźć się Samara Weaving. Produkcja ma mieć ponoć zupełnie nowego reżysera. 

Zabawa w pochowanego 2 to kontynuacja dość morderczej czarnej komedii, która pojawiła się w kinach pięć lat temu. Chodzą plotki, że film powstanie, a do swej roli powróci aktorka, która wcieliła się w postać Grace w filmie z 2019 roku. Wiadomość o powstaniu produkcji może być prawdą, ale nią nie musi. O planach poinformował Jeff Sneider, który zdradził, że propozycja będzie mieć kontynuację, ale za kamerą stanie inny reżyser. 

Zapoznaj się również z: Top 10 filmów w tygodniu od 18 do 24 marca 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

O czym jest Zabawa w pochowanego 2?

Fabuła Zabawa w pochowanego 2 domniemanej kontynuacji nie jest nam znana, a produkcja jak na ten moment nie została oficjalnie potwierdzona. Według informacji ze wspomnianego źródła, film miałby być bezpośrednią kontynuacją Zabawy w pochowanego

Oryginalnie film Zabawa w pochowanego to historia Grace, która zostaje żoną członka niezwykle wpływowej i bogatej rodziny. Aby w pełni wejść do owej rodziny, kobieta musi przejść tradycyjną, ale niezwykle brutalną grę, która tak naprawdę jest walką o przetrwanie. 

Obsada Zabawa w pochowanego 2

W obsadzie Zabawa w pochowanego 2, według wspomnianego Jeffa Sneidera ma pojawić się ponownie Samara Weaving, znana nie tylko z filmu Zabawa w pochowanego, ale także z produkcji Babilon, filmów Hollywood i  Krzyk VI czy serialu Dziewięcioro nieznajomych

Za kamerą miałby stanąć zupełnie nowy reżyser, Adam Robitel, który ma na swoim koncie kilka opowieści grozy, jak choćby film Naznaczony: ostatni klucz, wchodzący w skład serii Naznaczony, Escape Room: Najlepsi z najlepszych czy Opętana

Przeczytaj też: Top 10 filmów w tygodniu od 18 do 24 marca 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

Kiedy zadebiutuje Zabawa w pochowanego 2?

Nie wiemy kiedy jest możliwa premiera Zabawa w pochowanego 2, ani czy film naprawdę powstanie. Jego pierwowzór można oglądać na platformie Disney+.  

Zwiastun Zabawa w pochowanego 2

Na ten moment nie dysponujemy potwierdzającym produkcję filmu zwiastunem, ani zapowiedzią Zabawy w pochowanego 2. W zamian polecamy natomiast przypomnienia sobie zwiastuna filmu z roku 2019. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Disney+

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners