Błyskawiczny jak myśliwce stealth - monitor AOC GAMING C27G4ZXE
lubiegrac newsy hardware Błyskawiczny jak myśliwce stealth - monitor AOC GAMING C27G4ZXE
| 26 czerwca 2024, 07:10
facebook banner
AOC GAMING C27G4ZXE - opis monitora
AOC GAMING C27G4ZXE to jednostka z ekranem Full HD z odÅ›wieżaniem 280 Hz oraz czasem opóźnienia na poziomie GtG 1 ms oraz 0,3 ms MPRT. Zakrzywiona w stopniu 1500R matryca wyróżnia siÄ™ rozwiÄ…zaniami minimalizujÄ…cymi rozmycie oraz smużenie w trakcie szybkiego ruchu. To sprawia, że nawet podczas najbardziej emocjonujÄ…cych scen wszystko bÄ™dzie jasne oraz klarowne.
Przeczytaj też:
Dane techniczne AOC GAMING C27G4ZXE:
  • Typ matrycy: Fast VA
  • PodÅ›wietlenie: WLED
  • PrzekÄ…tna matrycy: 27” (68,6 cm)
  • Zakrzywienie matrycy: 1500R
  • Format ekranu: 16:9
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
  • ZagÄ™szczenie pikseli: 82 PPI
  • OdÅ›wieżanie ekranu: 280 Hz
  • Czas reakcji panelu: 1 ms GtG, 0,3 ms MPRT
  • Typowa jasność: 300 cd/m2
  • Kontrast statyczny: 4000:1
  • Liczba wyÅ›wietlanych kolorów: 16,7 mln
  • Technologia synchronizacji obrazu: Adaptive-Sync
  • KÄ…ty widzenia: 178° w poziomie i w pionie
  • Standard HDR: HDR10
  • Złącza wideo: 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0
  • Dodatkowe funkcje:
  • Montaż VESA 100 x 100
  • WyjÅ›cie sÅ‚uchawkowe minijack 3,5 mm