Dodatek Finałowe starcie na Bezludziu do Hearthstone wprowadzi niezwykłe atrakcje z Dzikiego Zachodu!

lubiegrac news Dodatek Finałowe starcie na Bezludziu do Hearthstone wprowadzi
Dodatek Finałowe starcie na Bezludziu do Hearthstone wprowadzi niezwykłe atrakcje z Dzikiego Zachodu!Tamer Adas | 21 października 2023, 21:50

Blizzard zapowiedział dodatek Finałowe starcie na Bezludziu, które zabierze graczy Hearthstone do Dzikiego Zachodu świata Azeroth, umożliwiając graczom ponowną współpracę z Elizą Astrowidzącą oraz jej banitami, stającymi naprzeciwko szubrawym mieszczanom planującym przerażający spisek!

Już 14 listopada oficjalnie w karciance Hearthstone zadebiutuje nowy dodatek od Blizzard Entertainment, które tym razem zabierze wszystkich na Dziki Zachód świata Azeroth, gdzie spodziewać się można kolejnej dawki niezwykłych kart oraz potyczek z licznymi, w tym i legendarnymi, mieszczanami.

Gracze mają możliwość wzięcia udziału w zaciętej rywalizacji o azeryt, który stał się niezwykle cennym surowcem. Już teraz gracze, którzy zalogują się do produkcji mogą liczyć na prezent w postaci legendarnego Siewcę gromów z Prowokacją i Agonią: Przyzwij Żywiołaka i Bestię z twojej talii.

Szybkostrzał to nowe słowo kluczowe sprawiające, że po dobraniu takiej karty otrzymuje ona specjalną premię, im szybciej się takich stronników oraz mocy pozbędziemy, tym potężniejsze ich warianty uzyskamy!

Zapoznaj się także z: Najlepsze karcianki cyfrowe - Które tytuły podbiły rynek? Które mocno się trzymają? Co je wyróżnia?

Poprzez inne słowo: Wykop będziemy w stanie pozyskać skarby z kopalni, które dostarczą losowy bonus oraz wejście na wyższy poziom, aniżeli ten aktualny. Jedynie mieszczanie będą mogli pozyskać legendarne efekty wykopalisk, mogąc po czwartej sesji zdobyć sporą przewagę!

W listopadzie wystartuje nowy sezon przeplatanki, który bazować będzie na pakietach Un'Goro oraz Cuda, które nie będą dostępne dla klasy rycerza śmierci oraz łowcy demonów Ponownie pojawi się wydarzenie Zaduszniki, powróci Bezgłowy Jeździec, a Blizzard przygotował także specjalne zadania BlizzConowe z własnym rewersem.

Hearthstone Tytani można ogrywać już dwóch dni, od 1 sierpnia 2023 roku na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners