W marcu zadebiutuje Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga! Czas na pierwsze rocznicowe wydarzenie

lubiegrac news W marcu zadebiutuje Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga
W marcu zadebiutuje Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga! Czas na pierwsze rocznicowe wydarzenieTamer Adas | 15 lutego 2024, 15:40

Blizzard oficjalnie zapowiedział Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga, nowe rozszerzenie do niezwykle popularnej karcianki. Już za miesiąc gracze otrzymają okazję do pobawienia się wieloma niezwykłymi zabawkami! Co zaoferuje nowe rozszerzenie?

Hearthstone doczeka się nowego dodatku!

Hitowa gra kariciana Blizzard Entertainment i Activision Blizzard doczekała się kolejnych super pozytywnych wieści. Po zapowiedzi atrakcji przygotowywanych, w ramach 10-rocznicy Hearthstone, tym razem poznaliśmy szczegóły pierwszego dodatku! Nowe rozszerzenie zadebiutuje już 19 marca, oferują graczom niezwykłą przygodę ze świata Azeroth.

Oficjalną inspiracją była cała historia produkcji, jej pozytywne momenty oraz aspekty, które gracze stale wspominają ze sporą sympatią. Z tego też względu karta Zilliaxa Lux 3000 jest w zasadzie w pełni konfiguralna, zgodnie z naszą wizją. Poprzez dwa moduły możliwe jest połączenie statystyk z efektami i... kosztami. Nie zabrakło nawet opcji wizualnych!

Zapoznaj się również z: Nadchodzący Rok Pegaza otworzy świętowanie okrągłych 10 urodzin Hearthstone!

Co zaoferuje Witamy w Majsterni Świstomiga!?

Gracze tym razem mogą liczyć na iście zabawkowe podejście, które otworzy Rok Pegaza dawką 145 zupełnie nowych kart, pośród których nie zabraknie potężnego Zilliaxa Lux 3000! Dodatkowo Nagrodą do pozyskania będzie Artystka Colifero potrafiąca uchwycić podobiznę dobranej przez gracza karty i nadać ją zagrywanym stronnikom ze specjalnym efektem. Po logowaniu każdy może ją dodać do swojej talii!

W marcu Przeplatanka doczeka się kilku fal nowości. Od 1 dnia tego miesiąca pojawią się jedynie karty z segmentu historycznego, dzień później pojawią się nowości z pierwszego rozszerzenia Kląta Naxxramas, a 3. marca zagoszczą Gobliny vs Gnomy. Codziennie oferowana będzie mała porcja niespodzianek z całej historii gry.

Przeczytaj także: Najlepsze cyfrowe planszówki, czyli które klasyki warto sprawdzić na komputerze czy konsoli?

W sprzedaży pojaw się Megazestaw Majsternia Świstomiga z 80 pakietami, losową specjalną kartę legendarną, losową złotą kartę legendarną, skórką oraz rewersem. Nie zabraknie 2 kopii epickiej karty Uśpiony w tunelach we wczesnym dostępie. W sklepie pojawi się także mniejszy Majsternia Świstomiga z 60 pakietami, 2 losowymi kartami legendarnymi oraz rewersem Kaprawe Oczko i 2 kopiami karty epickiej Uśpiony w tunelach.

Kiedy Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga zadebiutuje?

Dodatek Hearthstone Witamy w Majsterni Świstomiga ukaże się 19 marca 2024 roku.

Hearthstone jest dostępne na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners