Level Zero Extraction to nowy wieloosobowy horror typu extraction!

lubiegrac news Level Zero Extraction to nowy wieloosobowy horror typu extraction!
Level Zero Extraction to nowy wieloosobowy horror typu extraction!Tamer Adas | 22 lutego 2024, 06:00

W sieci zagościły nowy zwiastun Level Zero Extraction nadchodzącego horroru wieloosobowego typu extraction, który sprawdzi społeczność graczy w walce z przeważającymi siłami obcych. Czego fani mogą się spodziewać po tym projekcie?

Studio DogHowl Games oraz wydawca tinyBuild Games zdecydowały się zaprezentować swój nowy tytuł w postaci wieloosobowego horroru Level Zero Extrqaction, propozycji czerpiącej garściami z tytułów o walce z obcymi, produkcjach o ucieczce oraz przetrwaniu w niesprzyjających warunkach.

Najnowszy zwiastun nie tylko prezentuje intrygujące scenki z rozgrywki, ale także nakreśla skutecznie koncepcję, poszczególne rozwiązania oraz pomysły na to, jak można zbudować odpowiednie emocje i napięcie.

Przeczytaj również z: Expeditions A MudRunner Game pozwoli graczom odkryć niezwykłe historie!

Projekt opracowywany przez ukraińskie studio zapowiada się obiecująco, choć obawy musi naturalnie budzić między innymi zastosowanie silnika Unreal Engine 5. Być może jednak ostatecznie doczekamy się intrygującego pierwszoosobowego tytułu, który będzie umieć nieźle sprawdzić i przestraszyć liczne grupy znajomych!

Już 15 marca bieżącego roku dojdzie do startu zamkniętych beta testów, do których gracze wciąż mogą się zapisać oraz móc sprawdzić tytuł oraz podzielić się z autorami swoim zdaniem o rozgrywce i uwagami odnośnie jej usprawnień.

Level Zero Extraction ma ukazać w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners