Złoto, bezwzględny nazista i gotów na wszystko poszukiwacz złota, czyli zwiastun Sisu, wojennego filmu akcji

lubiegrac newsy filmowe Złoto, bezwzględny nazista i gotów na wszystko poszukiwacz
Złoto, bezwzględny nazista i gotów na wszystko poszukiwacz złota, czyli zwiastun Sisu, wojennego filmu akcjiAgata Dudek | 25 lutego 2023, 22:05

Lionsgate, wytwórnia zajmująca się dystrybucją Sisu, wojennego filmu akcji prezentuje jego zwiastun, pokazując krwawe starcie byłego żołnierza i poszukiwacza złota  brutalnym nazistą. 

Sisu premierę w kinach będzie miał w kwietniu tego roku. Zanim jednak będziemy mieli okazję wybrać się na niego do kin, jego dystrybutor, firma Lionsgate przedstawia zwiastun filmu, w którym akcji, emocji i rozlewu krwi nie będzie brakować.

Zapoznaj się również z: Na platformie Epic Games Store trwa nowa wyprzedaż tygodniowa przygotowana przez Ubisoft!

O czym jest Sisu?

Sisu to film będący dramatem wojennym, produkcji finlandzkiej, której bohaterem jest były żołnierz, pewnego dnia odnajdujący spore pokłady złota. Niestety państwo, w roku 1944, w którym toczy się akcja filmu, w Laponii, a przynajmniej w jej części znajduje się pod okupacją niemiecką. Postanawia ruszyć w daleką drogę, by jakoś sprzedać swoje znalezisko. Pech chce, że na jego drodze stają naziści, którym przewodzi brutalny oficer SS - Obersturmführer Bruno Helldorfin. Ale nasz bohater, Aatami Korpi nie ma najmniejszego zamiaru oddać im złota bez walki. Poszukiwacz złota posiadające wielkie doświadczenie bitwach, postanawia walczyć o swoje złoto.

Obsada Sisu

W obsadzie filmu Sisu znaleźli się: Jorma Tommila (Polowanie na prezydenta, Przybysz) jako Aatami Korpi, Aksel Hennie (Kongo, Ostatni rycerze) jako SS-Obersturmführer Bruno Helldorfin. A także: Mimosa Willamo, Jack Doolan i Onni Tommila.

Przeczytaj również: Egzorcysta papieża, horror bazujących na faktach zyskał oficjalny zwiastun i kwietniową datę premiery

Reżyserem i zarazem autorem scenariusza do filmu jest Jalmari Helander. Dystrybucją filmu zajęło się wspomniane Lionsgate, które ma na swoim koncie serię John Wick, serie Piła i wiele innych.

Kiedy zadebiutuje Sisu?

Sisu swoją światową premierę miał 10 września 2022. Do kin, w masowej dystrybucji ma trafić 28 kwietnia 2023 roku.

Zwiastun Sisu

Sisu plakat 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners