Oto nowiutki zwiastun Marvel's Spider-Man 2! Jak gra prezentuje się na miesiąc przed premierą? - SoP 14.09.23

lubiegrac news Oto nowiutki zwiastun Marvel's Spider-Man 2! Jak gra prezentuje
Oto nowiutki zwiastun Marvel's Spider-Man 2! Jak gra prezentuje się na miesiąc przed premierą? - SoP 14.09.23Tamer Adas | 14 września 2023, 23:21

Wyczekiwany zwiastun Marvel's Spider-Man 2 zgodnie z nadziejami pojawił się podczas wrześniowego State of Play (14.09.23), przypominający o nadchodzącej za miesiąc premierze! Co jeszcze czeka Petera Parkera oraz jego pomocników?

Insomniac Games oraz Sony Interactive Entertainment po raz kolejny zaprezentowały swój jesienny hit, który de facto jest jedynym przedstawicielem PlayStation Studios w 2023 roku. Trzeba jednak autorom oddać, że najpewniej przygotowują kolejny super hit, który spróbuje zawalczyć o tytuł gry roku.

Po kolejnym okresie bez żadnych materiałów ponownie doczekaliśmy się zwiastuna, który podkręca atmosferę i wskazuje na to, jak wiele tytułowy Człowiek-Pająk zyskuje na skupieniu się na nowej generacji konsol oraz wyciskaniu z jej licznych zalet.

Przeczytaj też: Nadszedł czas na transmisję z State of Play we wrześniu 2023 roku!

Ostatnie zwiastuny prezentowały piękno Nowego Jorku, który w ruchu prezentuje się znacznie lepiej, oferując graczom sporą różnorodność, którą fani będą mogli odkrywać podczas licznych sesji, polując między innymi na odniesienia do innych superbohaterów czy produkcji.

W zasadzie już teraz można powiedzieć, że spodziewać się możemy kolejnego mocnego akcentu w tym roku, pytanie jednak brzmi, czy tytuł będzie miał szansę poradzić sobie z tegorocznymi faworytami, czy też ponownie zabraknie mu nieco tej wyjątkowej iskry oraz szlifów jakości.

Wyczekiwany Marvel's Spider-Man 2 ma ukazać się 20 października 2023 roku, ekskluzywnie na konsoli PlayStation 5.

Zwiastun Marvel's Spider-Man 2 na State of Play 14.09.23

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners