dodano: 2022-06-23 09:00:01

2 sezon Red Trees oficjalnie trafił do Chernobylite, wprowadzając pakiet nowości do gry The Fatm 51 i All in! Games

2 sezon Red Trees oficjalnie trafił do Chernobylite, wprowadzając pakiet nowości do gry The Fatm 51 i All in! Games
17°
0

Wystartował 2. sezon Red Trees do Chernobylite, dodający do rozgrywki wiele nowości związanych ze słynnym Czerwonym Lasem.

Jeżeli brakuje Wam atrakcji, to te z pewnością odnajdziecie w Chernobylite, gdzie od niedawna dostępny jest 2. sezon wsparcia, w ramach którego tytuł wzbogacił się o aż 6 zupełnie nowych misji fabularnych, związanych między innymi na Duchach Przeszłości Tatyany.

Zapoznaj się również z:

 

W ten też sposób społeczność może się przenieść do nowych miejsc w Zonie, gdzie czekają już liczne atrakcje oraz niespodzianki. W bazie znajdziemy zestaw VR, dzięki którym odblokujemy sobie specjalny tryb VR Games. To za jego sprawą będziemy się mogli pobawić w roguelike'owym stylu.

Wirtualna rzeczywistość zabierze Igora do świata pełnego generowanych broni, umiejętności oraz przeciwników z bossami Monter Hunt, na pewnym etapie pojawia się nawet towarzyszy, poprawiający relacje w VR-rze!

Dostępny do zakupienia w bazie jest także pakiet, mocno inspirowany charakterystyką Czerwonego Lasu, zapewniający jeszcze przyjemniejszy okres spędzany w swojej bazie Igora. W tym samym miejscu będziemy mogli także ustawić nową stację z grami, a poprzez Play it, pozyskamy dodatkowy, growy i postradziecki akcencik.

DLC zatytułowany Red Trees Pack zadebiutował w cenie 14,49 złotych. Omawiana gra Chernobylite 29 lipca 2021 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S ukazały się 28 września.

Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, natomiast The Farm 51 znajduje się na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama