dodano: 2019-10-06 12:00:10
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

3 lata Aragami to 3 lata sukcesu studia Lince Works!

Autor: AnoX
3 lata Aragami to 3 lata sukcesu studia Lince Works!
0

Aragami oraz wydane później Aragami: Shadow Edition to gra, która okazała się sukcesem na przestrzeni 3 lat. Lince Works podzieliło się wynikiem sprzedaży!
 
Skradanka niezależnego studia z Hiszpanii okazała się sporym sukcesem, sprzedając się na ten moment w przeszło półmilionowym nakładzie. To dobre liczby dla niedużego studia.
 
Twórcy Green Hell stawiają sobie ambitne cele na przyszłość!
 
Co ciekawe, większość tej kwoty w postaci ponad trzystu dwudziestu kopii stanowi wersja na komputery osobiste, co potwierdza jak mocna jest to platforma. 
 
Sporym zaskoczeniem dla niektórych osób może być także fakt, że najszybciej sprzedającym się wydaniem była wersja na Nintendo Switch, która w krótkim okresie osiągnęła najlepsze rezultaty sprzedażowe.
 
- Pomimo tego, że mamy 3 lata, nasza gra wciąż się sprzedaje, co daje nam dużo radości i bezpieczeństwa dla studia, ale zależy nam również na tym, aby utrzymać ten impet. Rynek zmienił się drastycznie od czasu naszej pierwszej premiery, więc nie jest to kwestia pożaru i zapomnienia. Wygląda na to, że dzisiaj, jeśli odniesiesz sukces, najlepiej zrób to, co możesz, aby go zatrzymać - Stwierdził David Leon, lider studia Lince Works.
 
 
Aragami: Shadow Edition będzie mieć premierę 22 lutego 2019 roku na Nintendo Switch.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama