dodano: 2019-10-05 14:00:09
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Twórcy Green Hell stawiają sobie ambitne cele na przyszłość!

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Twórcy Green Hell stawiają sobie ambitne cele na przyszłość!
57°
0

GREEN HELL okazało się sporym sukcesem studia Creepy Jar, które zadebiutowało w bardzo dobrym stylu. Tymczasem najbliższe plany są naprawdę ambitne!
 
Pełna wersja gry oficjalnie doczekała premiery, tymczasem jeszcze w tym roku możemy się spodziewać wprowadzenia mechaniki uprawy roślin oraz rozbudowy naszego obozowiska. Do tego dochodzi także kwestia wprowadzenia obsługi kontrolera.  
 
Na przełomie 2019 i 2020 roku wprowadzona powinna być funkcja wsparcia dla trybu kooperacyjnego, dzięki czemu będziemy się mogli z kimś zabawić w dżungli.  
 
Recenzja Philips 326M6VJRMB - Sprzęt świetny, ale nie dla wszystkich?
 
W 2020 roku czekają na nas liczne, wciąż niezapowiedziane atrakcje, które w przyszłości zostaną ujawnione. Część graczy może być jednak bardziej zainteresowana ogłoszeniem, że realizowane będą prace nad wersjami na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
Polskie studio postawiło sobie ambitne zadanie, szczególnie z uwagi na to jak młody jest to zespół. Faktem jest, że składa się z doświadczonych pracowników, lecz szybkość zgrania się przez nich to coś co należy zdecydowanie docenić.
 
GREEN HELL ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama