dodano: 2020-11-05 18:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Czwarty program w ramach serii Outriders Broadcast właśnie się rozpoczyna! Czas na zaprezentowanie ostatniej klasy i...

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Czwarty program w ramach serii Outriders Broadcast właśnie się rozpoczyna! Czas na zaprezentowanie ostatniej klasy i...
12°
0

Dziś nastał czas na czwarty program Outriders Broadcast, mający zaprezentować ostatnią frakcję w grze. Co jeszcze ujrzymy w Outriders? Sprawdź!
 
Polskie studio wraz ze Square Enix zaprasza nas do zapoznania się z kolejną porcją atrakcji, nadchodzącymi niestety dopiero na 2021 rok. Tym razem mamy ujrzeć chociażby zawartość wchodząca w skład endgame'u.
 
Przeczytaj takżeTrzeci sezon Podróży i nowy tryb gry - Draft zagościł w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Co tym razem wprowadził CD Projekt RED?
 
Do tego dojść mają materiały dotyczące czwartej klasy w postaci Technomancera, a także pojawią się nowe materiały wprost z rozgrywki. Nie zabraknie przestrzeni także na kolejną porcję pytań od społeczności.
 
Twórcy wciąż mogą nas zaskoczyć lub dostarczyć nam cenne informacje, chociażby w postaci opublikowania Wymagań Sprzętowych, dzięki którym dowiemy się czy nasz sprzęt podoła produkcji.
 
Zapraszamy do transmisji!
 
Outriders ma zadebiutować 2 lutego 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się pojawić jeszcze w 2021 roku.
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama