dodano: 2019-10-24 12:00:09
PCPS4PS4 PROXBOX

Piąty rozdział Wojna na Pacyfiku do Battlefield V na zwiastunie

Autor: nocarz
Piąty rozdział Wojna na Pacyfiku do Battlefield V na zwiastunie
15°
1

Electronic Arts opublikował zwiastun Wojny na Pacyfiku (War in the Pacyfic) czyli piątego rozdziału Battlefield V. Gracze otrzymają nowe mapy, nagrody, bronie i frakcje.
 
Październik pręży się pod znakiem darmowych weekendów z Battlefield V, a 31 października pojawi się piąty rozdział pod nazwą War in the Pacyfic (Wojna na Pacyfiku). W sieci pojawił się absolutnie genialny zwiastun, a twórcy zaprezentowali także garść szczegółów dotyczących najnowszego epizodu.
 
Gracze będą mieli okazję wziąć udział w największych nadmorskich bitwach pomiędzy USA i Japonią. To wszystko w okolicznościach znanych pól bitewnych, a walki odbywać się będą zarówno na lądzie, morzu oraz powietrzu. Do wyboru będą dwie frakcje: żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej lub członek Cesarskiej Armii Japońskiej. Każdy z nich będzie posiadał mundur. wyposażenie oraz uzbrojenie z epoki.
 
Wśród klasycznej broni z tamtego okresu znajdziemy między innymi karabin Typ 99, pistolet maszynowy Typ 100, M19 19A6 czy najbardziej znany klasyk M1 Garand. Nie zabraknie także broni białej w postaci katany czy miotacza ognia M2. Piąty rozdział przyniesie także nowe pojazdy jak kultowy M4 Sherman oraz jego japoński odpowiednik Typ 97. Poza tym gracze będą mogli obsługiwać czołgi pływające LVT i Ka-Mi, a także jeepa MB czy samochód terenowy Typ 95.
 
Nie zabraknie też samolotów F4U Corsair w dwóch wersjach: myśliwiec lub bombowiec oraz słynnych japońskich Zer. W miarę rozgrywki do gry trafia także nowe skórki: Jack Culver i Keisuke Nakamura. Dodatkowo fani Battlefield poczują się jak w domu za sprawą map Szturm na Pacyfiku, Iwo Jima oraz Wyspa Wake, a dzięki nowym rodzajom posiłków przetrwają każdą nawałnicę.
 
Oczywiście nie zabraknie nagród za rozdział oraz nowych cotygodniowych wyzwań. To jednak nie koniec ponieważ na niezdecydowanych czeka darmowy weekend próbny z piątym rozdziałem, który będzie trwać od 1 do 4 listopada.
 
Battlefield V pojawił się 20 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2019-10-24 13:51:34

Chyba znów zainstaluje :D

Reklama
Reklama