dodano: 2021-10-13 20:00:01
PCNSH

A Little Golf Journey, relaksacyjne zabawne doświadczenie w golfowym stylu z jutrzejszą datą premiery

A Little Golf Journey, relaksacyjne zabawne doświadczenie w golfowym stylu z jutrzejszą datą premiery
11°
0

A Little Golf Journey, relaksacyjne zabawne doświadczenie w golfowym stylu, gra stworzona przez zespół studia Okidokico z jutrzejszą datą premiery. 

Miłośnicy golfa, a także zwolennicy gier przygodowych i jednocześnie relaksacyjnej rozgrywki, powinni zwrócić uwagę na propozycję od studia Okidokico i Playtonic Friends, które proponują ciekawą grę w golfa, ale i wybranie własnej, indywidualnej przygody. Wszystko w grze A Little Golf Journey, która swoją premierę będzie miała już jutro, zarówno na komputerach PC, jak i przenośnej konsoli Nintendo Switch. Gra przy okazji zapowiedzianej premiery, została zaprezentowana na filmowym zwiastunie.

A Little Golf Journey to gra zbudowana na zredukowanej wersji gry w golfa, polegająca na podróży, w której poznajemy  różnorodne biomy, odkrywamy wiele tajemnic, przede wszystkim zagadek pola na którym gramy, doświadczając jednocześnie w najbardziej relaksującej rundki golfa, w jaką, jeśli graliście w tę grę, mieliście okazję , jaką kiedykolwiek zanurzyć.

Rozgrywka może odbywać się pośpiesznie, kiedy to poznajemy szubko wszystkie dostępne w grze pola golfowe, a może toczyć także nieco wolniej, poza granicami. Tam strzelając piłką do dołka, możemy zaskakująco dużo odkryć. 

Przeczytaj również: Cursed to Golf, sportowa gra przygodowa w stylu roguelike. Wciel się w golfistę z klątwą!

Gra została zrodzona trochę na przekór wielkim growym hitom. Gracz mimo tego, że będzie się relaksował, musi opanować zasady gry. Poznać wszystkie dyscypliny, aby stworzyć swoją własną wizję golfa. Gra oferuje wiele zagadek i sporą elastyczność, która pozwala graczowi wyznaczyć swój własny kurs.

Gra zadebiutuje na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC oraz na Nintendo Switch 14 października 2021 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje