dodano: 2021-08-04 12:00:01
PC

Age of Empires IV zamyka zapisy na betę! Zamknięte testy wystartują już jutro

Age of Empires IV zamyka zapisy na betę! Zamknięte testy wystartują już jutro
15°
0

Age of Empires IV zaczyna beta testy już 5 sierpnia. Potrwają one 11 dni, a zapisani gracze będą mogli wypróbować cztery z ośmiu cywilizacji, różnorodne mapy, rozgrywkę zarówno z innymi graczami jak i z AI.

Na kolejną odsłonę słynnej serii czekamy od 2015 roku i w końcu doczekamy się nowego Age of Empires IV, a już jutro, 5 sierpnia ruszają beta testy. Co beta ma dla graczy, który zdążą się zapisać, do zaoferowania?

Zobacz także: GTA V i jego 150 milionów sprzedanych kopii z pewnością opóźnia wydanie GTA VI! Kiedy gra wypadanie z XGP?

Relic Entertainment, kanadyjskie studio odpowiedzialne za AoE IV zapowiada:

  1. szeroką gamę różnorodnych map, z czego gracze beta będą mieli oczywiście ograniczoną ilość do wyboru, jednak wciąż będzie można ustawić wielkość i rodzaj terenu ( w grze nazwane "biomami"),
  2. potyczki zarówno z innymi graczami jak i ze sztuczną inteligencją, z czego testerzy będą mieli w tym pełna dowolność, 
  3. 4 z 8 dostępnych cywilizacji - Sułtanat Delhi, Imperium Chińskie, Anglia i Mongolia (w gotowej wersji dojdą jeszcze Ruś, Święte Cesarstwo Rzymskie, Francja),
  4. możliwość podglądu rozgrywek innych graczy, jeśli ci wyrażą na to zgodę.

 

Całość ma potrwać do 16 sierpnia, czyli 11 dni. Więcej informacji na temat bety oraz zapisów można znaleźć na oficjalnej stronie Age of Empires.

Age of Empires IV ma zadebiutować 28 października 2021 roku. Gra trafi na komputery osobiste i będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass na PC.


źródło: https://wccftech.com/age-of-empires-iv-closed-beta-launch-date-details-sign-ups/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama