dodano: 2021-03-11 14:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Aktor filmowy Resident Evil udostępnia plakat do nowego filmu

Aktor filmowy Resident Evil udostępnia plakat do nowego filmu
12°
0

Film na podstawie gry pojawi się w kinach najprawdopodobniej 3 września.

Ukazał się nowy plakat do nadchodzącego filmu Resident Evil, który został opublikowany na Twitterze przez aktora Chada Rooka, który gra Richarda Aikena w nadchodzącej adaptacji gry.

Od ComicBook wiemy, że reszta obsady filmu Resident Evil obejmuje Kaya Scodelario (Claire Redfield,) Robbie Amell, (Chris Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Tom Hopper (Albert Wesker) i Neal McDonough (William Birkin).

Johannes Roberts (Podwodna Pułapka) był odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię. Filmowanie zakończono pod koniec grudnia.

Zobacz także: Seria Resident Evil - Jak grać? Kolejność gier, najlepsze części, poboczne odsłony, bohaterowie, niezwykła historia...

Najnowszy film nie jest jedyną adaptacją kultowej serii horrorów firmy Capcom, która jest obecnie w trakcie tworzenia. Netflix licencjonował dwie produkcje oparte na serii, z których jedna ma być aktorskim spin-offem koncentrującym się na dwóch nowych postaciach z rodziny Wesker mieszkających w miejscu zwanym New Racoon City, a druga to serial animowany o Leonie Kennedym i Claire Redfield. Animacja Infinite Darkness jest planowana na 2021 roku.

 


źródło: https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-movie-actor-shares-a-poster-for-the-movie/1100-6488623/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama