15°
0
dodano: 2022-06-23 14:10:01
ANDIOSPCNSHPS

W Fortnite dostępna jest nowa Aktualizacja 21.10 trybu Battle Royale! Jakie nowości wprowadziło Epic Games?

Gra: Fortnite

W Fortnite trwa nowy sezon 3 rozdziału 3, a Epic Games wprowadza graczom kolejną Aktualizację 21.10, w której znajdziemy takie nowości i zmiany jak powrót miecza świetlnego Dartha Vadera!

Dwa dni temu Epic Games wtajemniczył graczy w nową Aktualizację 21.10 wprowadzającą nowości, i zmiany. Jedną z nowości, jaka ma miejsce w Fortnite to wielki powrót miecza świetlnego Dartha Vadera, który jest na mapie po zabiciu Vadera.

Zapoznaj się z:

 

Wraz z powrotem szturmowców, Epic powrócił z blasterami E-11, które znajdziemy w imperialnych skrzyniach na miejscówce Vadera. Kolejną zmianą jest dodanie przez Epic Games dodatkowej nagrody za awansowanie powyżej 100 poziomu, możliwości odblokowania stylów Platynowa Szczelina, Lazurytowy Siorb, czy Złotawy Płomień.

Wspomnieć również można o zmianach balansu sadzonki rzeczywistości. Po poprawkach liczby owoców rzeczywistości, gracze mogą uzyskać 3 owoce w przypadku sadzonek niepospolitych lub rzadkich, 2 owoce w przypadku sadzonek epickich oraz 1 owoc w przypadku sadzonki legendarnej lub mitycznej. 

Miecz Dartha Vadera, Dart Vader, blastery E-11 oraz szturmowce nie będą dostępne dla graczy w trybach rankingowych.

Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/fortnite-battle-royale-v21-10-update-darth-vaders-lightsaber-super-level-styles-looking-for-party-and-more

Komentarze (0):
Reklama