dodano: 2020-03-15 16:00:01
PCNSH

Polska gra Alder's Blood oficjalnie zagościła na Nintendo Switch

Autor: AnoX
Polska gra Alder's Blood oficjalnie zagościła na Nintendo Switch
17°
0

Alder's Blood, produkcja polskiego studia Shockwork Games i wydawcy No Gravity Games, oficjalnie zagościła na Nintendo Switch, gdzie wystartowały łowy.
 
Polska strategia grozy jest już dostępna na mobilnej konsolce Wielkiego N, za sprawą czego będziemy się mogli zapoznać z interesującą historią świata, w którym ludzkość zabiła swojego boga.
 
To wydarzenie wprowadziło wielkie zmiany, glob wypełniony został przez potwory, a jedynie małe grupki łowców są w stanie powstrzymać to zagrożenie, przy czym nowe niebezpieczeństwo pojawia się już na horyzoncie. 
 
Alder's Blood - Wrażenia z przedpremierowej wersji demonstracyjnej
 
Połączenie strategii z ręcznie rysowanym stylem graficznym oraz ogólnym klimatem grozy dostarcza nam nietypowe połączenie, dzięki któremu lepiej poznamy naszych łowców oraz ich ciężkie zadanie.
 
Spora dawka różnorodnych potworów w połączeniu z oryginalnymi pomysłami pokroju systemu zapachu sprawia, że to właśnie od nas zależeć będzie jaką taktykę wybierzemy i jakie ona efekty nam przyniesie.
 
Zacięcie z atmosfery Dzikiego Zachodu dostarcza nam sytuację do przyjemniejszej podróży po rzeczywistości, w której zagrożenie czeka niemalże na każdym kroku i za każdym razem może zakończyć się dla nas drastycznie oraz brutalnie.
 
Produkcję zakupić można w cenie obniżonej o 25% (59,99 złotych), a jeżeli posiadacie jedną z następujących gier: Strike Force Kitty, Dream Alone, Exorder, Pirates: All Aboard!, Rawr-Off, Nonograms Prophecy czy Ego Protocol: Remastered to uzyskamy rabat wynoszący aż 40%! Oferta ograniczona jest czasowo.
 
Alder's Blood ukazało się 13 marca 2020 roku na Nintendo Switch, pełna wersja na komputerach osobistych zagości 10 kwietnia 2020 roku.
   
Karta na eShop 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama