dodano: 2019-07-03 13:45:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Ancestors Legacy w okolicach połowy sierpnia na konsoli Xbox One!

Autor: AnoX
Ancestors Legacy w okolicach połowy sierpnia na konsoli Xbox One!
19°
0

Ancestors Legacy doczekało się wczoraj ogłoszenia daty premiery wersji na Xbox One, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić strategię także na konsoli.
 
Polska strategia od Destructive Creations, wydawana przez 1C Entertainment doczekała się wczoraj ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już kiedy będzie można sprawdzić wersję na Xbox One.
 
WARSAW doczekało się daty premiery na komputerach osobistych!
 
Gra doczekała się odpowiednio dostosowanego sterowania, które testowano przez przeszło dwa lata, co umożliwiło jak najlepsze dostosowanie interfejsu, mappingu oraz optymalizacji ruchów.
 
Oryginalna strategia zabiera nas do średniowiecza, gdzie możemy stoczyć wiele spektakularnych bitew, dzięki czemu pojedynki zmieniają się w zależności od sytuacji. Zauważyć należy także, że akcja sama w sobie się zmienia oraz stawia przed nami wiele wyzwań.
 
Wersja na komputery osobiste doczekała się niedawno premiery dodatku Saladin's Conquest, dzięki czemu PC-iarze mogą się zabrać także w podróż na Bliski Wschód.
 
Recenzja Ancestors Legacy (PC)
 
Ancestors Legacy miało premierę 13 sierpnia 2019 roku na Xbox One oraz PlayStation 4 (w tym wypadku samo Destructive Creations). Gra jest już dostępna na komputerach osobistych.

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama