dodano: 2020-06-28 22:36:01

Anno History Collection oficjalnie zaliczyło premierę! Co zawiera ten pakiet odświeżonych odsłon serii?

Autor: AnoX
Anno History Collection oficjalnie zaliczyło premierę! Co zawiera ten pakiet odświeżonych odsłon serii?
28°
0

Anno History Collection oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu gracze mogą się już zapoznać z pakietem odświeżonych, klasycznych odsłon serii.
 
Ubisoft wypuścił swój pakiet klasycznych gier z serii Anno, dzięki czemu możemy nabyć Anno 1602, Anno 1503, Anno 1701 oraz Anno 1404 w odświeżonych wydaniach. 
 
Tytuły te będziemy mogli sprawdzić w odświeżonej formie, dzięki czemu liczyć możemy na rozdzielczość4K, poprawienie matchmakingu w trybach wieloosobowych (ten pojawi się także w Anno 1503, po raz pierwszy!), zachowanie oryginalnych zapisów oraz wsparcie dla kilku ekranów sprawiają, że będziemy mogli liczyć na kolejne godziny wspaniałej zabawy.
 
Samsung Odyssey G9 to nowy, zakrzywiony potwór dla graczy, zapowiadający się imponująco!
 
Produkcje w różnym stopniu stawiają na rodzimą wersję językową, w związku z czym warto się wcześniej zainteresować która gra, jakie tłumaczenia nam dostarcza.
 
Ubi zadbało także o zestaw dodatków, w postaci ścieżki dźwiękowej, tapet oraz elementów dekoracyjnych dostępnych do odblokowania w Anno 1800.
 
Więcej informacji o Anno History Collection znajdziecie w naszym poprzednim wpisie. Cena pakietu to 159 złotych, natomiast z osobna każdą część będziemy mogli nabyć za 39 złotych. 
 
Anno History Collection ukazało się 25 czerwca 2020 roku na komputerach osobistych w Ubisoft Store oraz w wersji pudełkowej w cenie 159 złotych.
 
Karta na UbiStore
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama