dodano: 2019-12-11 08:00:12

Antlers, horror od Guillermo del Toro na oficjalnym zwiastunie

Autor: agusia16
Antlers, horror od Guillermo del Toro na oficjalnym zwiastunie
18°
0

Gratką dla fanów filmów od Guillermo del Toro może być horror Antlers. Kolejny film grozy został właśnie zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie.
 
Guillermo del Toro, reżyser nagrodzonego Oskarem Kształtu Wody, a także Labiryntu Fauna, czy dwóch części Hobbita i kilku innych filmów, wkrótce będzie straszyć widzów po raz kolejny. Jego kolejny film grozy, którego wraz z Davidem Goyer'em oraz Milesem Dale'em jest producentem, zatytułowany Antlers, został we wtorek oficjalnie zaprezentowany. Reżyserem filmu jest Scott Cooper, zaś scenarzystami: C. Henry Chaisson i Nick Antosca oraz Scott Cooper. Film powstaje na podstawie opowiadania Nicka Antosca, The Quiet Boy
 
Kształt Wody, baśń dla dorosłych - recenzja filmu
 
W filmie przenosimy się do małego miasteczka, w którym żyją zwyczajni ludzie. W tym małomiasteczkowym społeczeństwie na jednej ze zwykłych lekcji, nauczycielka Julia Meadows w tej roli Keri Russell odkrywa, że jej uczeń, Lucas Weaver, w którego wcielił się Jeremy T. Thomas skrywa wielką i przerażającą tajemnicę. Jego opowiadanie, które czyta na zajęciach zapowiada przerażającą opowieść. Wkrótce w lesie znalezione zostaje poszarpane ludzkie ciało. Miejscowy szeryf, Paul Meadows, w tej roli Jesse Plemons, prywatnie brat nauczycielki, uważa, że sprawcą mordu może być jakaś przerażająca, zwierzęca bestia. Prawda jest znacznie bardziej przerażająca. 
 
W filmie Antlers udział wzięli: Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane i Amy Madigan i inni. 
 
Światowa premiera horroru Antlers przewidziana jest na 16 kwietnia 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama