dodano: 2020-05-28 22:10:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Apex Legends za sprawą piątego sezonu odnosi kolejny sukces! EA i Respawn z zaskoczenia biją dotychczasowy rekord popularności!

Autor: AnoX
Apex Legends za sprawą piątego sezonu odnosi kolejny sukces! EA i Respawn z zaskoczenia biją dotychczasowy rekord popularności!
26°
1

EA i Respawn Entertainment pochwaliły się kolejnym sukcesem Apex Legends, które w piątym sezonie ponownie bije rekordy popularności! Jaki wynik uzyskano?
 
Nie często zdarza się tak, że kolejne sezonu gry przynoszą im kolejny powiew świeżości oraz zysk bezpośredni w postaci większej ilości graczy goszczących na serwerach.
 
Zdarzało się tak chociażby w Tom Clancy's Rainbow Six Siege, który wprowadził rewolucję, którą dzisiaj obserwujemy. Apex udowadnia, że cały czas można, pomimo wielkiej konkurencji, ponownie uzyskać czas wolny oraz uwagę graczy!
 
Piąty sezon, zatytułowany “Przychylność Losu” z miejsca okazał się wielkim sukcesem, po dwóch tygodniach notując największy wzrost oraz popularność gry niż miało to miejsce kiedykolwiek (powroty plus nowe "debiuty")!
 
EA Access - Czym jest, jak się rozwijało i jak się prezentuje?
 
Już same zwiastuny, swoją drogą bardzo dobre, zgromadziły aż 47 milionów wyświetleń, co mogło zwiastować zwiększenie się ilości osób na serwerach. Na ten moment materiały stworzone przez społeczność doczekały się aż 176 milionów odsłon!
 
Rynek Battle Royale teoretycznie się nieco ustabilizował, jednakże powyższy rezultat potwierdza jak wielkie jest zainteresowanie tym gatunkiem i jaki potencjał można w jego ramach wykorzystać.
 
Twórcy i wydawca wykonali kawał świetnej roboty, dzięki czemu bardzo, bardzo duża społeczność wciąż doskonale bawi się z tym tytułem, dzięki czemu obecnie obie firmy zbierają zasłużone efekty.
 
 
Rozwijanie niezwykłej historii postaci Apex Legends, które, jak pokazują wyniki, tak bardzo podobają się fanom, jest dla nas niezwykle ekscytujące. - powiedział Chad Grenier, Game Director. - W tym sezonie zniszczyliśmy Miasto Czaszek, co naprawdę pozwoliło nam się zabawić i prawdziwie zaskoczyć fanów. Cieszymy się, że gracze, zarówno nowi, jak i ci powracający, tak pozytywnie odebrali nowości oferowane w 5 sezonie. -
 
Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-05-29 09:32:47

Nieciekawe są te kolorowe strzelanki ale wiadomo dzieci na to lecą typu Fortnite i

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80