dodano: 2021-10-22 10:10:02
PC

Aquarium Designer zadebiutował, Boomerang X z aktualizacją, Hearts of Iron 4 z dodatkiem, Mystery Gamers Pack V6 w sprzedaży - Krótkie Info

Autor: AnoX
Gra: Stellaris
Aquarium Designer zadebiutował, Boomerang X z aktualizacją, Hearts of Iron 4 z dodatkiem, Mystery Gamers Pack V6 w sprzedaży - Krótkie Info
0

Aquarium Designer zadebiutował, Boomerang X z aktualizacją, Hearts of Iron 4 z dodatkiem, Mystery Gamers Pack V6 w sprzedaży. Więcej w Krótkie Info!

Wczoraj oficjalnie odbyła się premiera gry Aquarium Designer, za sprawą której będziemy się mogli zajmować projektowaniem wyjątkowych akwariów, mogąc skorzystać między innymi z podstawowego i realistycznego trybu zabawy.

Karta na Steam

 

Hearts of Iron 4 doczekało się ogłoszenia daty premiery nowego rozszerzenia No Step Back, które zagości na rynku 23 listopada bieżącego roku.

 

Boomerang X doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, wprowadzającej do rozgrywki nowy tryb Endless, z niekończącymi się poziomami i wyzwaniami.

 

Zapoznaj się również z: Among the Sleep - Enhanced Edition to tym razem darmowa gra na Epic Games Store

 

Rage Quit Games poinformowało, że będzie posiadać stanowisko przy wejściu Poznań Congress Center na terenie poznańskiego MTP, gdzie w trakcie Poznań Game Arena 2021 studio będzie poszukiwać pracowników do swojego zespołu.

Jesteśmy najszybciej rosnącym twórcą gier mobilnych w regionie i pragniemy silnie zaakcentować to również na jednym z najważniejszych wydarzeń w tej części Europy.  W trakcie Game Industry Conference pokażemy najważniejsze cechy Rage Quit jako pracodawcy - wyjątkowość realizowanych przez nas projektów oraz jedyny w swoim rodzaju zgrany zespół. Aby podkreślić naszą obecność na konferencji, w sobotę między 15:00 a 16:00, będziemy serwować naszym gościom Rage Quitowe piwo, przygotowane dla specjalnie nas przez Browar Gzub - komentuje Maciej Śliwiński, PR & Branding Specialist spółki.

Wspólnie z Roboto Global będziemy prowadzić konkurs oldschoolowych gier na automatach Arcade. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę dla zebranych, dlatego stawiamy na klasyki. Nagrodami na obu stanowiskach będą konsole Nintendo Switch Lite oraz główna nagroda w postaci Xbox Series X. O jak najlepszy wynik, a co za tym idzie nagrody rzeczowe, będzie można walczyć przez dwa dni - w piątek oraz sobotę - kończy Śliwiński.

 

Demon Turf oficjalnie doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już, że grę będziemy mogli sprawdzić już 4 listopada 2021 roku.

 

Cenega Polska poinformowała, że pudełka z gadżetami - Mystery Gamers Pack V6 trafiły do sprzedaży, oferując między innymi:

 • Koszulka licencyjna (w jednym z rozmiarów XS - XL) – 100% bawełna
 • Czapka z daszkiem typu „snapback”
 • Czapka z daszkiem typu „patrolówka”
 • Czapka typu „beanie” utrzymana w militarnej stylistyce
 • Komiks na kanwie bestsellerowej gry video
 • Skarpety standardowe
 • Skarpety stopki
 • Brelok
 • Zestaw wielorazowych słomek do napojów
 • Worek – torba sznurowana typu „gym bag”
 • Maseczka z motywem z gry wideo

 

Przeczytaj też: King Arthur: Knight’s Tale - rycerski RPG zadebiutuje pełną wersją w lutym 2022

 

Paradox Development Studio poinformowało, że w ramach dodatku 3.2 Herber do Stellaris udostępniony zostanie nowy dodatek wprowadzający nowe rasy - Aquantic Species Pack.

 

Kakao Games poinformowało, że zostało wydawcą gry studia Nimble Neuron - Eternal Return, będącej połączeniem gry MOBA oraz Battle Royale.

 

Among Us doczekało się zapowiedzi wydania Crewmate Edition, zapewniającego na konsolach pakiet ciekawych dodatków od Maximum Games i Innersloth.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama