dodano: 2018-11-12 20:10:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Aragami: Shadow Edition zaliczyło obsuwę na konsoli Nintendo Switch

Autor: AnoX
Aragami: Shadow Edition zaliczyło obsuwę na konsoli Nintendo Switch
0

Aragami: Shadow Edition od Lince Works zaliczyło niestety obsuwę w ramach której zainteresowane osoby będą musiały poczekać aż do przyszłego roku.
 
Lince Works i Merge Games ogłosiły dzisiaj, że niestety nie zdążą wydać w tym roku na Nintendo Switch Aragami: Shadow Edition. Premiera wydania na platformie Wielkiego N pojawi się dopiero na początku 2019 roku, a nie jak wcześniej planowaną jesienią 2018. 
 
Ten czas zostanie poświęcony na dokończenie konwersji, ostatnie poprawki, lepszą optymalizację oraz upewnienie się, że tryb wieloosobowy wspierający dodatkowo cross-play będzie działał tak jak należy. 
 
- Praca wykonana przez naszych partnerów portowych, Stage Clear, do tej pory była naprawdę fantastyczna. Wszyscy jednak zgadzamy się, że dzięki dłuższemu czasowi na testowanie i polerowanie możemy zapewnić znacznie solidniejsze doświadczenie. Nie spieszymy się, więc najlepiej przenieść nasze wydanie o kilka miesięcy. Poza tym większość z was nadal jest zajęta grą w tę nową grę kowboja. : P - stwierdził David Leon, Dyrektor studia Lince Works.

Recenzja Aragami: Shadow Edition

 
Aragami: Shadow Edition będzie miało premierę na początku 2019 roku na Nintendo Switch. Dostępne są już wydania na PC, PS4 i XONE.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama