25°
1
dodano: 2020-09-30 00:25:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Assassin's Creed Valhalla ze zwiastunem fabularnym prezentującym nieco inną stronę Eivora!

Autor: AnoX
Evor stał się w zasadzie gwiazdą zwiastuna fabularnego Assassin's Creed Valhalla, ukazując graczom co czeka nas w wielkiej wyprawie wikingów!
 
Ubisoft udostępnił zupełnie nowy zwiastun kolejnej odsłony serii Assassin's Creed, prezentujący graczom w zasadzie zarys początku oraz późniejszego etapu fabuły.
 
Nowy materiał prezentuje nam jak potoczą się losy wikingów, którzy zdecydują się opuścić Norwegię, aby popłynąć w kierunku wysp brytyjskich, gdzie zasadniczo będzie się toczyć akcja Valhalli.
 
Przeczytaj takżeMaskarada Hearthstone Scholomancjum dziś wystartowała! Co przygotował dla nas Blizzard tym razem?
 
nim to się stanie będziemy mogli dobrze poznać naszych towarzyszy, z którymi będziemy próbowali znaleźć zupełnie nowy dom, rywalizując o polityczne i terytorialne wpływy.
 
Jak by nie patrzeć zbyt wiele, by nie powiedzieć, że tak naprawdę niczego konkretnego nie dowiedzieliśmy się z tego zwiastuna fabularnego, pojawiają się gdzieś co prawda zarysy, ale to jednak nieco mało.
 
 
 
Mocniej tym społeczność sporo uwagi przykuła na postać , mocno przypominającą Kassandrę z Assassin's Creed Odyssey oraz na wygląd samego Eivora, który wydaje się być znacznie szczuplejszej postury niż na dotychczasowych materiałach z gry.
 
Assassin's Creed Valhalla ma zaliczyć premierę 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna będzie w abonamencie Uplay+. Produkcja trafi 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19listopada 2020 roku) na PlayStation 5.
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-30 12:51:21

Ciekawy motyw i kierunek choc troche malo zaskakujacy. Mogliby wypuscic w koncu Assassina w klimatach w ktorych nikt sie tego nie spodziewa :)

Reklama
Reklama